Greek Coins Forum

Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Σύνθετη αναζήτηση  

Νέα:

SMF - Just Installed!


Αποστολέας Θέμα: 10 λεπτα 1971 ποικιλία η σφάλμα;  (Αναγνώστηκε 6483 φορές)

diaylosark

  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 617
Απ: 10 λεπτα 1971 ποικιλία η σφάλμα;
« Απάντηση #30 στις: Δεκέμβριος 17, 2015, 07:23:49 μμ »

Προφίλ  Προσωπικό μήνυμα (Σε σύνδεση)

Απ: 10 λεπτα 1971 ποικιλία η σφάλμα;
« Απάντηση #26 στις: Σήμερα στις 03:41:37 μμ »
ΑπάντησηΠαράθεση
{Παράθεση από: diaylosark στις Δεκέμβριος 05, 2015, 01:32:14 μμ
και πάλι σε ευχαριστώ Σίμο,σήμερα εφυγε η δραχμούλα προς εσένα

Έχουν περάσει 12 μέρες και ακόμα δεν παρέλαβα τίποτε Κε Βασίλη. Και στα ΕΛΤΑ σήμερα μου είπαν ότι δεν υπάρχει καμμία καθυστέρηση σε αποστολές εσωτερικού (Τρίπολη --> Αθήνα)  που γίνονται μέσα σε 4 μέρες .Στην περίπτωσή σας έχουν περάσει 12 εκ των οποίων οι 8 εργάσιμες!! Λυπάμαι αλλά δεν σας τιμάει το ότι λέτε ψέμματα.

Υ.Γ Θυμίζω ότι τα στοιχεία μου σας τα έδωσα στις 3 Δεκεμβρίου 2015 με π.μ. Ισχυριστήκατε στις 5 Δεκεμβρίου ότι κάνατε αποστολή ενώ δεν είχατε ακόμα αναγνώσει τα στοιχεία μου διότι ήταν ακόμη στο OUTBOX . Στ'απεσταλμένα πέρασαν στις 6 Δεκεμβρίου. Παραταύτα σήμερα 17 Δεκεμβρίου δεν παρέλαβα τίποτε. Δέν έχω ανάγκη από ένα κέρμα συλλεκτικό αξίας 5€ ως δώρο  αλλά δεν μου αρέσει να με κοροϊδεύουν. Γι αυτό και δημοσιοποιώ το θέμα. Προσπαθήσατε μόνο να δημιουργήσετε διαφήμιση στο όνομά σας με ψευτοκαλοσύνες. Λυπάμαι.}...,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,εγω λυπάμαι που νομίζεις οτι είμαι τόσο ηλίθιος,αλλά τι να κάνω που ηταν απλό γράμμα και δεν εχω απόδειξη,αδελφέ είσαι κακή πάστα συκοφάντη και επρεπε να ελεγες οτι ολα τα ενδεχόμενα υπάρχουν στο να καθυστερεί η να χαθεί,είμαι πολλά χρόνια στο εμπόριο και εχω κάνει δώρα που ουτε στον υπνο σου δεν εχεις δει ,ρωτα στο sold σε οσους  με εχουν αξιολογήσει ολα αυτά τα χρόνια,δεν θύμωσα με την συμπεριφορά σου ,απλά σε λυπάμαι,καλή σου τύχη σε αυτό που θα καταφέρεις καλά ..........το να σε χλευάζουν.
Καταγράφηκε

Σίμος

  • Επισκέπτης
Απ: 10 λεπτα 1971 ποικιλία η σφάλμα;
« Απάντηση #31 στις: Δεκέμβριος 17, 2015, 07:41:45 μμ »

Δέν υπάρχει λόγος να σε συκοφαντήσω. Τα γεγονότα μιλούν από μόνα τους και σε διαψεύδουν.
Καταγράφηκε

diaylosark

  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 617
Απ: 10 λεπτα 1971 ποικιλία η σφάλμα;
« Απάντηση #32 στις: Δεκέμβριος 18, 2015, 01:34:39 μμ »

Ευτυχώς υπάρχει θεος ,δεν χρειάζεται να αποδείξω τίποτα αλλα Σίμο απαιτώ δημόσια συγνώμη,2 φωτογραφίες χίλιες λέξεις,η σφραγίδα των ΕΛΤΑ γράφει 5 /12/2015.δεν παρέλαβες και γύρισε σήμερα πίσω γιατι ξέχασα την διεύθινση οπως βλέπεις παντογνώστη ειδικε με αλάνθαστη φαντασία,οσο για διαφήμιση δεν χρειάζομαι λαμογιές για να κάνω,25 και πλέον χρονια είχα διαφημιστική εταιρία και ραδιοφωνικό Σταθμό
Καταγράφηκε

Σίμος

  • Επισκέπτης
Απ: 10 λεπτα 1971 ποικιλία η σφάλμα;
« Απάντηση #33 στις: Δεκέμβριος 18, 2015, 02:36:22 μμ »

Μα καλά στέλνεις γράμμα χωρίς διεύθυνση?  ;D  Ρε Βασίληηη!!!   ;D :D . Αν είναι δυνατόν! Και περίμενες να το παραλάβω κιόλας?   ;D




 
Καταγράφηκε

Σίμος

  • Επισκέπτης
Απ: 10 λεπτα 1971 ποικιλία η σφάλμα;
« Απάντηση #34 στις: Δεκέμβριος 18, 2015, 04:03:20 μμ »

Σε ευχαριστώ που με αμφισβητείς,διαχειρίζομαι πολλές χιλιάδες ευρώ σε νομίσματα για να αυτοκτονώ ως ονομα στην οποια αγορα χρόνια τώρα για ενα γράμμα αξίας 70 λεπτά του ευρώ και ενα νόμισμα που δεν θεωρώ οτι εχει σημαντική υπεραξία ,θα παραλάβεις μαζί με την δραχμή και το αμερικάνικο σεντ,καλά Χριστουγεννα.

;D ;D ;D ;D ;D
Καταγράφηκε

the potter

  • Full Member
  • ***
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 214
Απ: 10 λεπτα 1971 ποικιλία η σφάλμα;
« Απάντηση #35 στις: Δεκέμβριος 18, 2015, 10:46:38 μμ »

Μα καλά στέλνεις γράμμα χωρίς διεύθυνση?  ;D  Ρε Βασίληηη!!!   ;D :D . Αν είναι δυνατόν! Και περίμενες να το παραλάβω κιόλας?   ;D
συγνώμη θέλει ο άνθρωπος από εσένα Σιμο...όχι χαβαλέ. ..
και την αξιζει!!!
Καταγράφηκε

Σίμος

  • Επισκέπτης
Απ: 10 λεπτα 1971 ποικιλία η σφάλμα;
« Απάντηση #36 στις: Δεκέμβριος 18, 2015, 11:43:45 μμ »

Εγώ που περιμένω να πάρω ένα γράμμα 15 μέρες και δεν παρέλαβα τίποτε τι αξίζω? 
Καταγράφηκε

Σίμος

  • Επισκέπτης
Απ: 10 λεπτα 1971 ποικιλία η σφάλμα;
« Απάντηση #37 στις: Δεκέμβριος 19, 2015, 12:02:08 πμ »

Δέν βλέπω ν'απαντάς δικηγόρε potter.
Καταγράφηκε

Nick_Tech

  • Newbie
  • *
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 31
Απ: 10 λεπτα 1971 ποικιλία η σφάλμα;
« Απάντηση #38 στις: Δεκέμβριος 19, 2015, 12:09:07 πμ »

τι αξίζω?

ΤΙΠΟΤΑ!

Δηλαδή στο χρωστούσε ο diaylosark???
Καταγράφηκε
* Knowledge is knowing a tomato is a fruit. Wisdom is not putting it on a fruit salad! *

Σίμος

  • Επισκέπτης
Απ: 10 λεπτα 1971 ποικιλία η σφάλμα;
« Απάντηση #39 στις: Δεκέμβριος 19, 2015, 12:12:38 πμ »

Θ'απαντήσω εγώ λοιπόν και θα το τελειώσω το θέμα. Η παρεξήγηση οφείλεται στην ΞΕΧΑΣΙΑ- ΕΠΙΠΟΛΑΙΟΤΗΤΑ του Βασίλη που δέν έγραψε τη διεύθυνσή μου πάνω στο γράμμα. Περιμένω 15 μέρες να πάρω γράμμα και είναι άφαντο. Ακούω μπαλαμούτι τύπου ότι είναι γιορτές και δεν σου έρχεται. Τρέχω στο ταχυδρομείο που είναι στο Σύνταγμα στα κεντρικά αφού πρώτα πήγα στο κατάστημα της Ν.Σμύρνης και μου είπαν ότι δεν υπάρχει καταχωρισμένο τίποτε στο όνομά μου. Εσύ δικηγόρε και εσύ Βασίλη  τι θα έβαζες με το μυαλό σου?

Υπόψιν τα ταχυδρομεία δεν καθυστερούν επιστολές πρίν τις γιορτές αλλά πάντα μετά από αυτές και συνήθως του εξωτερικού. Ακόμα και τώρα όμως με τον τρόπο που μου μίλησε ο Βασίλης Γ. ότι είμαι αξιολύπητος και όλα τ'άλλα υποδεικνύουν σαφέστατα ποιός πρέπει να ζητήσει συγνώμη από ποιόν.  Δέν είναι υποχρεωμένος κανείς να κάνει δώρο σε κανέναν. Αλλά όταν το κάνει να μην το καπιλεύεται. Και αυτό ακριβώς έκανε ο Βασίλης .

Διότι αν δεν το έκανε να βγεί να παραδεχτεί ότι είναι επιπόλαιος που δεν βάζει διευθύνσεις στα γράμματα και βάζει ανθρώπους να περιμένουν χωρίς λόγο.

Έκατσα και ασχολήθηκα να του εξηγήσω πέντε πράγματα για τα κέρματα που μας έδειχνε και θα βρώ και τον μπελά μου? Θα πρέπει να ζητήσω και συγνώμη επειδή ασχολήθηκα μαζί του και τον βοήθησα? Η επειδή είναι ανίκανος να κάνει ένα δώρο και να στείλει μια επιστολή σωστά?

« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 19, 2015, 01:25:09 πμ από LTZORTZAK »
Καταγράφηκε

georok

  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 1.880
Απ: 10 λεπτα 1971 ποικιλία η σφάλμα;
« Απάντηση #40 στις: Δεκέμβριος 19, 2015, 12:15:32 πμ »

 Τι βοήθησες Σιμο, ο άνθρωπος ασχολείται 30 χρόνια με το νόμισμα, ξέρει τι κρατάει.
 Για συζήτηση τα βάζει απλά.
Καταγράφηκε
Όσο μελετάς τελικά καταλαβαινεις ότι δεν ξερεις και τόσα πολλά

Σίμος

  • Επισκέπτης
Απ: 10 λεπτα 1971 ποικιλία η σφάλμα;
« Απάντηση #41 στις: Δεκέμβριος 19, 2015, 12:17:37 πμ »

Ασχολείται 30 χρόνια με το νόμισμα και τότε τι με ρωτάει εμένα για να βάλει τις λεζάντες στα εμπορεύματά του στο μπλόγκ του?

Τριάντα χρόνια δεν ξέρει να στείλει μια επιστολή???? Να πάει να πνιγεί τότε...
Καταγράφηκε

Nick_Tech

  • Newbie
  • *
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 31
Απ: 10 λεπτα 1971 ποικιλία η σφάλμα;
« Απάντηση #42 στις: Δεκέμβριος 19, 2015, 12:27:27 πμ »

Να πάει να πνιγεί τότε...

ΝΤΡΟΠΗ σου και Αίσχος σου έτσι που μιλάς!
Αναρωτιέμαι οι άλλοι δεν το αντιλαμβάνονται?

Ευτυχώς οι προηγούμενοι Ξέμπλεξαν “Άπαξ δια παντός”!

Ντροπή σου!!!
Καταγράφηκε
* Knowledge is knowing a tomato is a fruit. Wisdom is not putting it on a fruit salad! *

Σίμος

  • Επισκέπτης
Απ: 10 λεπτα 1971 ποικιλία η σφάλμα;
« Απάντηση #43 στις: Δεκέμβριος 19, 2015, 12:41:40 πμ »

Εγώ με τη σειρά μου θ'απαιτήσω  δυο πράγματα

1ον Την διαγραφή του μέλους Nick_Tech και την διαγραφή του μέλους Valeroi ώς συκοφάντες πρός τη διαχείριση του φόρουμ και εμού προσωπικά. Μας κατηγόρησαν για κομπιναδόρους και ότι κλέβουμε νομίσματα από γριές. Αν είναι δυνατόν.

2ον Απαιτώ συγνώμη από τον Βασίλη  για τον τρόπο που μίλησε και για την κοροϊδία που έπαιξε. Διότι δεν τον έχω για τόσο ηλίθιο να μη βάζει διευθύνσεις σε επιστολές. 

Παρακαλώ  να επιληφθεί η διαχείριση της σελίδας σοβαρά αυτό το θέμα .

« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 19, 2015, 01:27:03 πμ από LTZORTZAK »
Καταγράφηκε

LTZORTZAK

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 3.110
  • if you are good at something never do it for free
    • http://ltzortzak.simplesite.com/
Απ: 10 λεπτα 1971 ποικιλία η σφάλμα;
« Απάντηση #44 στις: Δεκέμβριος 19, 2015, 01:01:31 πμ »

απαιτησεις για διαγραφη δεν μπορει να εχει κανενας σιμο

ειπαμε γελαει ολος ο κοσμος με τα λεγομενα του, τα σφαλματα αγορασμενα απο του καραμητσου ηταν τωρα τι λεει ο καθε ενασ δεν με ενδιαφερει
Καταγράφηκε