Greek Coins Forum

Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Σύνθετη αναζήτηση  

Νέα:

SMF - Just Installed!


Αποστολέας Θέμα: καρμα ψηφοφορια  (Αναγνώστηκε 9516 φορές)

LTZORTZAK

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 3.110
  • if you are good at something never do it for free
    • http://ltzortzak.simplesite.com/
καρμα ψηφοφορια
« στις: Μάιος 20, 2015, 09:49:10 μμ »

καρμα ψηφοφορια

μετά από τηλεφωνική επικοινωνία με πολλούς από την παρέα μας και ακούγοντας διαφορές γνώμες μπορώ να πω ότι έχω μπερδευτεί. για αυτό το λόγο θα κάνουμε ψηφοφορία για το αν το κάρμα πρέπει να παραμείνει στο φόρουμ.
στην συνεχεία θα αναλυθούν τα + & - που θα προκύψουν ,από την ψηφοφορία αυτήν απο την διοικηση του φορουμ,
 (ξερετε ποιον).

αν  η συντριπτική πλειοψηφία  ψηφίσει να φύγει τότε θα φύγει 

η ψηφοφορία θα είναι μυστική 15 ημερες και κανένας δεν θα ξέρει το αποτέλεσμα ώστε να μην επηρεάσει κάποιον άλλο .
επιτρέπεται μόνο ένα ποστ στον κάθε έναν απο εμας ,ώστε να πει ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑ 
(παρακαλώ μην ποσταρετε πανω απο ενα ποστ το δευτερο θα αναγκαστω να το διαγραφω )


ΥΓ1 ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΛΗ ΠΙΘΑΝΩΝ  ΝΑ ΓΡΑΨΟΥΝ   ΑΛΛΟ ΝΑ ΨΗΦΗΣΟΥΝ ΑΛΛΟ 
 ΥΓ 2 ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΝΑΣ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ


ΤΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ ΠΙΘΑΝΩΝ ΝΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ  ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΑΙΤΙΟΛΟΓΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΨΗΦΟ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΙΑ Η ΜΕ Π.Μ. ΣΕ ΕΜΕΝΑ



« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 21, 2015, 12:17:12 πμ από LTZORTZAK »
Καταγράφηκε

lefmaggos

  • Sr. Member
  • ****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 447
  • Εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........
    • Calypso Hotel Studios Apartments
Απ: καρμα ψηφοφορια
« Απάντηση #1 στις: Μάιος 20, 2015, 11:04:09 μμ »

Εμενα παντως δεν με πειραζει και θα ψηφισω να παραμεινει το καρμα ως εχει!!Απο την στιγμη που δεν φαινονται οι αρνητικες πιστευω οτι δεν υπαρχει προβλημα!!Τωρα εαν το καρμα καποιου ειναι στο μειον τοτε πιστευω οτι κατι πρεπει να φτιαξει!!
Καταγράφηκε

athas

  • Honorary Moderator
  • Hero Member
  • *
  • Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 3.018
Απ: καρμα ψηφοφορια
« Απάντηση #2 στις: Μάιος 20, 2015, 11:12:14 μμ »

Προσωπικά δεν με ενοχλεί. Η πρώτη περίπτωση πάντως δε στέκει ως προς το δεύτερο σκέλος.
Αφού είναι ανώνυμο το + και το -  πως θα ξέρω ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ .
Ετσι όπως διαμορφώθηκε είναι καλύτερα με μια επιπλέον διόρθωση. Οταν το άθροισμα είναι αρνητικό να μπαίνει απλά το (0).
Καταγράφηκε

Σίμος

  • Επισκέπτης
Απ: καρμα ψηφοφορια
« Απάντηση #3 στις: Μάιος 20, 2015, 11:26:58 μμ »

Όταν κάτι στενοχωρεί τόσο πολύ κόσμο πρέπει να σταματάει. Και το κάρμα στενοχωρεί . Φέρνει σε δύσκολη θέση πολλούς συλλέκτες. Κακά τα ψέμματα. Αυτή είναι η αλήθεια. Και μ'αρέσει να είμαι ειλικρινής. Βλέπω ότι ακόμα και αυτοί που το παίρνουν στον χαβαλέ επηρρεάζονται και στενοχωριούνται. Ειδικά ένα μέλος εδώ παρεκτράπη εξαιτίας του κάρμα. Και ο λόγος είναι ότι τον στενοχωρεί τον κάνει να νιώθει άβολα .

ΚΑι το δεύτερο. Δεν μου αρέσει που όλοι εδώ ασχολούνται με το κάρμα τόσο πολύ.  Έχει καταντήσει μονοπώλιο συζητήσεων στο φόρουμ και υποβαθμίζει την ποιότητα. Παρατηρώ ότι περισσότερο ασχολούνται κάποιοι με αυτό παρά με τα νομισματικά θέματα.

Τα φόρουμ πρέπει να ΨΥΧΑΓΩΓΟΥΝ να ΜΟΡΦΩΝΟΥΝ και να ΕΝΩΝΟΥΝ ανθρώπους με ίδιες ανησυχίες.

Καταγράφηκε

iapwnas

  • Jr. Member
  • **
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 73
Απ: καρμα ψηφοφορια
« Απάντηση #4 στις: Μάιος 20, 2015, 11:56:00 μμ »

Για μενα εχει πολυ χαβαλε το θεμα αλλα καμια χρησιμοτητα! Ψηφησα να μεινει για να εχω να αναρωτιεμαι ποιος εκατσε τις αρνητικες του δημαρχου και τις δικες μου  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Το αν μεινει η αν φυγει πρεπει να το δει ο ιδιοκτητης με τον μοντερεητορ! Οι υπολοιποι δεν εχουμε καποιο ουσιαστικο λογο!
Καταγράφηκε

μαρκος

  • Sr. Member
  • ****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 454
Απ: καρμα ψηφοφορια
« Απάντηση #5 στις: Μάιος 21, 2015, 09:21:21 πμ »

εμενα παλι σαν νεο με εχει εκνευρισει γιατι μεταφερει αρνητικη ενεργεια και το αλλο που αποκρυφτηκε η αρνητικη πιστευω οτι ειναι ακομα χειροτερο μου θυμιζει τον στρατο 3 αστερια και 10 θετικα αποτελεσμα ...τα αστερια μου αρεσουν αλλα τα θετικα φανερωνουν συμπαθειες και τιποτα αλλο.αποψη μου βεβαια αλλα την μεταφερω δημοσια αν λεω αν συμβαλλει γονιμα σε μια κατευθυνση..

ενα παραδειγμα θα σας γραψω εχω γραψει 10 μηνυματα εδω μεσα σαν νεος χωρις καθολου εμπειριες
τωρα που μπηκα ειδα οτι εχω 2 αρνητικες,ολως τυχαιως ειναι μετα που εγραψα σε γειτονικο σαιτ οτι ειναι το κορυφαιο του ειδους και οχι μονο,αυτο λεγεται μνησικακια...δεν εχω βαλει θετικα η αρνητικα σε κανενα και ουτε προκειται να το κανω .ουτε με πειραζει γιατι τα εχω βρει με τον εαυτο μου αλλιως θαπαιζα star doll με την κορη μου,αλλα λεω οταν χτυπαει ενας νεος την πορτα να μπει στο σπιτικο σου(greekcoinforum)και σου ζηταει πως να βαλει νερο να πιει γιατι διψα(γνωσεις για νομισματα απο εμπειρους κτλ)και εσυ του δειχνης την τουαλλετα για να ξεδιψασει συγνωμη δεν λεγεται φιλοξενια,ναστε καλα καθαρα προσωπικη αποψη εκφραζω και μαλιστα δημοσια με οτι αυτο συνεπαγεται,κατα τα αλλα το σαιτ εχει φοβερα θεματα τουλαχιστον για εμενα που ειμαι νηπιο ακομα.ευχαριστω για την φιλοξενια

αγαπητε μαρκο οι περισοτεροι μια παρεα ειμαστε , τι εδω τι εκει τι παραπερα , δεν αλλαζει κατι στην συμπεριφορα μας , δεν νομιζω οτι κανενας συλλεκτης το τονιζω συλλεκτης να του πεις οτι θελεις να ασχοληθεις με το νομισμα η το χαρτονομισμα και να μην σε βοηθησει.εαν δεις εχω κανει τουλαχιστον 3 ποστ στα οποια σας λεω στους νεους να ρωτανε οτι θελουν ελευθερα (τους παλιους κραζω) αν εισαι απο αθηνα και ενδιαφερεσε στειλε μου το τηλεφωνο σου με Π.Μ. ωστε να παμε παρεα στην νομισματικη ενωση ΠΝΕ και να γνωρισεις απο κοντα αρκετους φιλους και απο τις 2 σελιδες 
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 21, 2015, 09:48:28 πμ από LTZORTZAK »
Καταγράφηκε

stel2_xania

  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 4.746
    • 124sold
Απ: καρμα ψηφοφορια
« Απάντηση #6 στις: Μάιος 21, 2015, 09:37:51 πμ »

Βέβαια, αφου η ψηφοφορία ειναι μυστική, ποιά η σημασία της αιτιολόγησης ? Anyway, η γνώμη μου ειναι σταθερή, απο την αρχή της έναρξης του εργαλείου, οτι πρέπει να καταργηθεί, για τον λόγο, που ειχα υποστηρίξει αρχικά, οτι δηλ. σ' ενα φόρουμ συζητήσεων, δεν υπάρχει λόγος διαχώρησης των μελών, αλλά πρέπει νάναι ολοι ισοι, ισως ακόμα και γιατί θάχουν άλλη βαρύτητα τα γραφόμενα..

Εστι ψήφισα "ΟΧΙ, ΜΈΧΕΙ ΕΚΝΕΥΡΗΣΕΙ", γιατί δεν υπήρχε αλλη επιλογή για το ΟΧΙ....Οχι, αλλα οχι γιατι μ'εχει εκνευρήσει
Καταγράφηκε
Κάνε το καλό, και ρίξτο στο γυαλό

COINS1977

  • Newbie
  • *
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 36
Απ: καρμα ψηφοφορια
« Απάντηση #7 στις: Μάιος 21, 2015, 10:04:30 πμ »

Εγω με το που ειπα και εγραψα στο τοπικ ευχες ''χρονια πολλα στους εορταζοντες'' εφαγα αρνητικη!! ;D ;D

Σκεψου να εφερνα και κανενα δωρο τι θα γινονταν  :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\

τι αρνητικη ρε λαμογιο +1 εισαι ; ελα στην λεσχη και θα φτιαξω
« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 21, 2015, 10:07:42 πμ από LTZORTZAK »
Καταγράφηκε

COINS1977

  • Newbie
  • *
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 36
Απ: καρμα ψηφοφορια
« Απάντηση #8 στις: Μάιος 21, 2015, 10:08:08 πμ »

Α ενταξει τωρα ηρθα στα ισα μου!! :D :D :D :D :D
Καταγράφηκε

d.theodoropoulos

  • Newbie
  • *
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 35
Απ: καρμα ψηφοφορια
« Απάντηση #9 στις: Μάιος 21, 2015, 10:12:30 πμ »

ΝΑΙ ! να παραμεινει ! γουσταρω τρελλα να βλεπω κοσμο να σπαζεται για το εαν γουσταρουν οι αλλοι τα γραφομενα του η και τον ιδιο . ακομα μια παρακληση ! μαυριστε με στο καρμα ! δεν γουσταρω να εχω νομισματικους φιλους μονο εχθρους ...ετσι μονο παει μπροστα η συλλογη  ;D
Καταγράφηκε

COINS1977

  • Newbie
  • *
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 36
Απ: καρμα ψηφοφορια
« Απάντηση #10 στις: Μάιος 21, 2015, 10:13:43 πμ »

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Και αυτο ειναι μια καλη προσεγγιση :D :D
Καταγράφηκε

masourakias

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 5.202
Απ: καρμα ψηφοφορια
« Απάντηση #11 στις: Μάιος 21, 2015, 10:21:17 πμ »

Συγνώμη Λεωνίδα αλλά τροποποίησα την ψηφοφορία.  Απλά πράγματα: το θέλετε ή δεν το θέλετε.  Θα διαρκέσει για 1 ημέρα.  Ότι υπερισχύσει.

Ευχαριστώ

Δημήτρης Ποδάρας 

LTZORTZAK

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 3.110
  • if you are good at something never do it for free
    • http://ltzortzak.simplesite.com/
Απ: καρμα ψηφοφορια
« Απάντηση #12 στις: Μάιος 21, 2015, 10:47:36 πμ »

Συγνώμη Λεωνίδα αλλά τροποποίησα την ψηφοφορία.  Απλά πράγματα: το θέλετε ή δεν το θέλετε.  Θα διαρκέσει για 1 ημέρα.  Ότι υπερισχύσει.

Ευχαριστώ

Δημήτρης Ποδάρας

οκ  boss

υγ εκτος απο το μαυρο ασπρο  ηθελα  να δω και τις αποχρωσεις απο  την γκρι περιοχη.
υγ 2 το κρανος
Καταγράφηκε

vaspyr21

  • Sr. Member
  • ****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 346
  • ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924
    • myvideovaspyr21
Απ: καρμα ψηφοφορια
« Απάντηση #13 στις: Μάιος 21, 2015, 11:07:46 πμ »

Καλημέρα εγώ την γνώμη μου την έχω πει από την αρχή.
Δεν υπάρχει λόγος να υπάρχει και γι'αυτό ψήφισα να καταργηθεί.
Λίγο πολύ γνωρίζουμε ο ένας τον άλλο και φαίνεται για πιο σκοπό μπαίνει στα φόρα.
Έχουν γνώσει οι φύλακες 8)

LTZORTZAK

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 3.110
  • if you are good at something never do it for free
    • http://ltzortzak.simplesite.com/
Απ: καρμα ψηφοφορια
« Απάντηση #14 στις: Μάιος 21, 2015, 12:07:29 μμ »

τι ντερμπι ειναι αυτο;
Καταγράφηκε