Greek Coins Forum

Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Σύνθετη αναζήτηση  

Νέα:

SMF - Just Installed!


Αποστολέας Θέμα: Γιατί οι γυναίκες δεν συλλέγουν νομίσματα?  (Αναγνώστηκε 12548 φορές)

vkeram

  • Επισκέπτης
Απ: Γιατί οι γυναίκες δεν συλλέγουν νομίσματα?
« Απάντηση #15 στις: Απρίλιος 28, 2015, 12:51:27 μμ »

Λευτέρη,

Πριν κάνα χρόνο περίπου είμαι στο σπίτι της κοπελας μου και μιλάω με τον Παναγιώτη στο τηλέφωνο. Αρχιζει ο Πανος να μου φωνάζει στο τηλέφωνο ότι ο ΗΑ εχει undecimo pr66, crown 31 pr64 και άλλα τέτοια. Αρχίζω και εγώ να χοροπηδάω στον καναπέ φωνάζοντας 'zobels θα τους τα πάρουμεε ολλαααα' . Χαβαλέ κάναμε με τον Πάνο. Ε, φωνάζοντας εγώ , καταβαίνει η κοπέλα μου απο πάνω, και βλέποντας ότι δίνω σημασία σε άλλον ανθρωπο πλην αυτής και επειδη τόλμησα να χαμογελάσω και να νιώσω λίγη χαρά μιλωντας με φίλο, μου λεει ' κλείσε το τηλέφωνο ΤΩΡΑ'. Ε με τα πολλά του το κλέινω του Πάνου και μου λεει ' Μαζί σημερα δεν θα παμε για καφέ , να πας με τον ζομπελς για καφε ή όπως τον λένε!!' χαχαχαχαχαχαχαχαχα
Καταγράφηκε

lefmaggos

  • Sr. Member
  • ****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 447
  • Εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........
    • Calypso Hotel Studios Apartments
Απ: Γιατί οι γυναίκες δεν συλλέγουν νομίσματα?
« Απάντηση #16 στις: Απρίλιος 28, 2015, 12:56:31 μμ »

Λευτέρη,

Πριν κάνα χρόνο περίπου είμαι στο σπίτι της κοπελας μου και μιλάω με τον Παναγιώτη στο τηλέφωνο. Αρχιζει ο Πανος να μου φωνάζει στο τηλέφωνο ότι ο ΗΑ εχει undecimo pr66, crown 31 pr64 και άλλα τέτοια. Αρχίζω και εγώ να χοροπηδάω στον καναπέ φωνάζοντας 'zobels θα τους τα πάρουμεε ολλαααα' . Χαβαλέ κάναμε με τον Πάνο. Ε, φωνάζοντας εγώ , καταβαίνει η κοπέλα μου απο πάνω, και βλέποντας ότι δίνω σημασία σε άλλον ανθρωπο πλην αυτής και επειδη τόλμησα να χαμογελάσω και να νιώσω λίγη χαρά μιλωντας με φίλο, μου λεει ' κλείσε το τηλέφωνο ΤΩΡΑ'. Ε με τα πολλά του το κλέινω του Πάνου και μου λεει ' Μαζί σημερα δεν θα παμε για καφέ , να πας με τον ζομπελς για καφε ή όπως τον λένε!!' χαχαχαχαχαχαχαχαχα

  :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Μια απο τα ιδια Βασιλη!!καμια φορα δεν παιζοντε οι ρουφιανες ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Καταγράφηκε

masourakias

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 5.202
Απ: Γιατί οι γυναίκες δεν συλλέγουν νομίσματα?
« Απάντηση #17 στις: Απρίλιος 28, 2015, 01:00:42 μμ »

Εγώ πάντως είχα δείξει ένα 5 λεπτο του 1828 στην δικιά μου κάποτε και το μόνο που είχε να πει ήταν ότι ξέχασαν να βάλουν του "Η" στο τέλος του "ΕΛΛΗΝΙΚΗ" :o

akrokeramer

  • Newbie
  • *
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 42
Απ: Γιατί οι γυναίκες δεν συλλέγουν νομίσματα?
« Απάντηση #18 στις: Απρίλιος 28, 2015, 01:04:47 μμ »

Εγώ πάντως είχα δείξει ένα 5 λεπτο του 1828 στην δικιά μου κάποτε και το μόνο που είχε να πει ήταν ότι ξέχασαν να βάλουν του "Η" στο τέλος του "ΕΛΛΗΝΙΚΗ" :o
Γατα ειναι!!! ;D ;D ;D
Καταγράφηκε

masourakias

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 5.202
Απ: Γιατί οι γυναίκες δεν συλλέγουν νομίσματα?
« Απάντηση #19 στις: Απρίλιος 28, 2015, 01:14:40 μμ »

Εγώ πάντως είχα δείξει ένα 5 λεπτο του 1828 στην δικιά μου κάποτε και το μόνο που είχε να πει ήταν ότι ξέχασαν να βάλουν του "Η" στο τέλος του "ΕΛΛΗΝΙΚΗ" :o
Γατα ειναι!!! ;D ;D ;D
Ξέρεις, του στυλ "ποιος μαλάκας ξέχασε το Η"?

akrokeramer

  • Newbie
  • *
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 42
Απ: Γιατί οι γυναίκες δεν συλλέγουν νομίσματα?
« Απάντηση #20 στις: Απρίλιος 28, 2015, 01:21:51 μμ »

Εγώ πάντως είχα δείξει ένα 5 λεπτο του 1828 στην δικιά μου κάποτε και το μόνο που είχε να πει ήταν ότι ξέχασαν να βάλουν του "Η" στο τέλος του "ΕΛΛΗΝΙΚΗ" :o
Γατα ειναι!!! ;D ;D ;D
Ξέρεις, του στυλ "ποιος μαλάκας ξέχασε το Η"?
Της ειπες ποσο μου στοιχισε αυτο το....Η?????? :D
Καταγράφηκε

masourakias

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 5.202
Απ: Γιατί οι γυναίκες δεν συλλέγουν νομίσματα?
« Απάντηση #21 στις: Απρίλιος 28, 2015, 01:28:03 μμ »

Εγώ πάντως είχα δείξει ένα 5 λεπτο του 1828 στην δικιά μου κάποτε και το μόνο που είχε να πει ήταν ότι ξέχασαν να βάλουν του "Η" στο τέλος του "ΕΛΛΗΝΙΚΗ" :o
Γατα ειναι!!! ;D ;D ;D
Ξέρεις, του στυλ "ποιος μαλάκας ξέχασε το Η"?
Της ειπες ποσο μου στοιχισε αυτο το....Η?????? :D
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

akrokeramer

  • Newbie
  • *
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 42
Απ: Γιατί οι γυναίκες δεν συλλέγουν νομίσματα?
« Απάντηση #22 στις: Απρίλιος 28, 2015, 01:32:46 μμ »

MOYGA STIN STROYGA.....εε??????...για να μη στα παρει????? ;D ;D ;D
Καταγράφηκε

masourakias

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 5.202
Απ: Γιατί οι γυναίκες δεν συλλέγουν νομίσματα?
« Απάντηση #23 στις: Απρίλιος 28, 2015, 01:47:49 μμ »

MOYGA STIN STROYGA.....εε??????...για να μη στα παρει????? ;D ;D ;D
Βασικά αυτό που κοίταζε ήταν σε σλαμπ και έγραφε MS62 ;)

nikos11

  • Επισκέπτης
Απ: Γιατί οι γυναίκες δεν συλλέγουν νομίσματα?
« Απάντηση #24 στις: Απρίλιος 28, 2015, 01:53:26 μμ »

Ρε τι έχει να γίνει άμα μπουν οι γυναίκες σας στο forum και δούνε τι γράφετε ;D ;D ;D :P!
Καταγράφηκε

nikos11

  • Επισκέπτης
Απ: Γιατί οι γυναίκες δεν συλλέγουν νομίσματα?
« Απάντηση #25 στις: Απρίλιος 28, 2015, 01:55:03 μμ »

Και για να μην κρύβομαι και εμένα μου ψηλογκρινιάζει, αλλά το έχει πάρει απόφαση ;)! Βέβαια, η απόφασή της αυτή μερικές φορές μου κοστίζει κάτι ::) ::) ::).
Καταγράφηκε

nikos11

  • Επισκέπτης
Απ: Γιατί οι γυναίκες δεν συλλέγουν νομίσματα?
« Απάντηση #26 στις: Απρίλιος 28, 2015, 01:56:48 μμ »

Πάντως σκεφθείτε οι υπόλοιποι, να ασχολιόταν η γυναίκα του Δημήτρη (dpodaras) με τα νομίσματα όπως και ο Δημήτρης :D. Δεν θα είχε μείνει τίποτε για εμάς τους υπόλοιπους ;D ;D ;D 8).
Καταγράφηκε

stalker

  • Sr. Member
  • ****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 439
Απ: Γιατί οι γυναίκες δεν συλλέγουν νομίσματα?
« Απάντηση #27 στις: Απρίλιος 28, 2015, 04:07:31 μμ »

Πάντως σκεφθείτε οι υπόλοιποι, να ασχολιόταν η γυναίκα του Δημήτρη (dpodaras) με τα νομίσματα όπως και ο Δημήτρης :D. Δεν θα είχε μείνει τίποτε για εμάς τους υπόλοιπους ;D ;D ;D 8).

Έχει εκπαιδευτεί για να ασχοληθεί αν και όποτε χρειαστεί, να είσαι σίγουρος. ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Καταγράφηκε

masourakias

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 5.202
Απ: Γιατί οι γυναίκες δεν συλλέγουν νομίσματα?
« Απάντηση #28 στις: Απρίλιος 28, 2015, 04:09:37 μμ »

Πάντως σκεφθείτε οι υπόλοιποι, να ασχολιόταν η γυναίκα του Δημήτρη (dpodaras) με τα νομίσματα όπως και ο Δημήτρης :D. Δεν θα είχε μείνει τίποτε για εμάς τους υπόλοιπους ;D ;D ;D 8).

Έχει εκπαιδευτεί για να ασχοληθεί αν και όποτε χρειαστεί, να είσαι σίγουρος. ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Έχω αφήσει οδηγίες :)

nikos11

  • Επισκέπτης
Απ: Γιατί οι γυναίκες δεν συλλέγουν νομίσματα?
« Απάντηση #29 στις: Απρίλιος 28, 2015, 04:37:52 μμ »

Πάντως σκεφθείτε οι υπόλοιποι, να ασχολιόταν η γυναίκα του Δημήτρη (dpodaras) με τα νομίσματα όπως και ο Δημήτρης :D. Δεν θα είχε μείνει τίποτε για εμάς τους υπόλοιπους ;D ;D ;D 8).
Έχει εκπαιδευτεί για να ασχοληθεί αν και όποτε χρειαστεί, να είσαι σίγουρος. ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Έχω αφήσει οδηγίες :)
Δεν αμφιβάλλω ;)
Καταγράφηκε