Greek Coins Forum

Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Σύνθετη αναζήτηση  

Νέα:

SMF - Just Installed!


Αποστολέας Θέμα: Απ: ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ  (Αναγνώστηκε 2181 φορές)

LTZORTZAK

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 3.110
  • if you are good at something never do it for free
    • http://ltzortzak.simplesite.com/
Απ: ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ
« στις: Απρίλιος 09, 2015, 09:08:38 μμ »

το θεμα ειναι ανοικτο προς συζητηση για οποιον το επιθυμει

προτάσεις ευπρόσδεκτες οπως κ σχολια 
Καταγράφηκε

LTZORTZAK

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 3.110
  • if you are good at something never do it for free
    • http://ltzortzak.simplesite.com/
Απ: Απ: ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ
« Απάντηση #1 στις: Απρίλιος 09, 2015, 09:12:20 μμ »

λευτερη το ειδα το post σου αλλα κατα λαθος πρεπει να το διεγραψα
ελεγε 
Λεωνιδα μια γνωμη!!
Οχι greeklish,να απαγορευτουν!!Δοξα το θεο εχουμε πλουσια γλωσσα!!
Και δεν θα βγαζουμε και τα ματια μας!!
Καταγράφηκε

KVASSOS

  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 797
Απ: Απ: ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ
« Απάντηση #2 στις: Απρίλιος 09, 2015, 09:12:46 μμ »

Λευτερη υπαρχουν πολλοι φιλοι εκτος Ελλαδας που εχουν πληκτρολογιο computer/notebook/κινητου που δεν εχει Ελληνικα.Τι πρεπει να κανουμε με αυτους ?Να τους απαγορευσουμε να γραφουν?Φυσικα δεν το συζητω για τους εντος Ελλαδας χρηστες.
Καταγράφηκε
You were in that dream

That I was dreaming I was dreaming in a dream...

masourakias

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 5.202
Απ: Απ: ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ
« Απάντηση #3 στις: Απρίλιος 09, 2015, 09:13:48 μμ »

Εχω κανει συναλλαγη με κουπονια σουπερμαρκετ στην ονομαστικη τους

lefmaggos

  • Sr. Member
  • ****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 447
  • Εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........
    • Calypso Hotel Studios Apartments
Απ: Απ: ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ
« Απάντηση #4 στις: Απρίλιος 09, 2015, 09:19:41 μμ »

Λευτερη υπαρχουν πολλοι φιλοι εκτος Ελλαδας που εχουν πληκτρολογιο computer/notebook/κινητου που δεν εχει Ελληνικα.Τι πρεπει να κανουμε με αυτους ?Να τους απαγορευσουμε να γραφουν?Φυσικα δεν το συζητω για τους εντος Ελλαδας χρηστες.

Φυσικα οσοι δεν εχουν τροπο να γραψουν Ελληνικα δεν το συζηταμε!!
Καταγράφηκε

LTZORTZAK

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 3.110
  • if you are good at something never do it for free
    • http://ltzortzak.simplesite.com/
Απ: Απ: ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ
« Απάντηση #5 στις: Απρίλιος 09, 2015, 09:35:16 μμ »

Λευτερη υπαρχουν πολλοι φιλοι εκτος Ελλαδας που εχουν πληκτρολογιο computer/notebook/κινητου που δεν εχει Ελληνικα.Τι πρεπει να κανουμε με αυτους ?Να τους απαγορευσουμε να γραφουν?Φυσικα δεν το συζητω για τους εντος Ελλαδας χρηστες.

Φυσικα οσοι δεν εχουν τροπο να γραψουν Ελληνικα δεν το συζηταμε!!

κυριοι συμφωνουμε, ειναι καλυτερα στην αναγνωση, ανορθογραφα ελληνικα παρα greekglish  δεν εξαιρουνται αλλα εξαρταται απο εμας
προσοπικα την επιλογη μου την βλεπεται
Καταγράφηκε

KVASSOS

  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 797
Απ: Απ: ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ
« Απάντηση #6 στις: Απρίλιος 09, 2015, 09:53:03 μμ »

κυριοι συμφωνουμε, ειναι καλυτερα στην αναγνωση, ανορθογραφα ελληνικα παρα greekglish  δεν εξαιρουνται αλλα εξαρταται απο εμας
προσοπικα την επιλογη μου την βλεπεται
Τυν  γλαιπουμαι, τιν γλαιπουμαι !!  :P
Καταγράφηκε
You were in that dream

That I was dreaming I was dreaming in a dream...

zompels

  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 981
    • Planet Numismatics
Απ: Απ: ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ
« Απάντηση #7 στις: Απρίλιος 09, 2015, 09:53:32 μμ »

Μου κάνει εντύπωση πάντως ............τα περισσότερα (σχεδόν όλα) νέα εγγεγραμμένα μέλη είναι γνώριμα στα Forums (Steki, παλιό Greek Coins) .......γιατί τόσες ερωτήσεις που υποδηλώνουν μια αμηχανία/φόβο ?? 
Καταγράφηκε

KVASSOS

  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 797
Απ: Απ: ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ
« Απάντηση #8 στις: Απρίλιος 09, 2015, 09:59:05 μμ »

Μου κάνει εντύπωση πάντως ............τα περισσότερα (σχεδόν όλα) νέα εγγεγραμμένα μέλη είναι γνώριμα στα Forums (Steki, παλιό Greek Coins) .......γιατί τόσες ερωτήσεις που υποδηλώνουν μια αμηχανία ??

Πανο δεν μπορω να βλεπω το πανθ'ομολογουμενως πανεμορφο ταληρο στο  AVATAR σου και απο κατω να μην εχει 5-6 χρυσα αστερια ή εστω μια φλογα και 2-3 αστρα!!!
 Εκλιπαρουμε τον administrator να σε χρισει δεοντως.
Καταγράφηκε
You were in that dream

That I was dreaming I was dreaming in a dream...

zompels

  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 981
    • Planet Numismatics
Απ: Απ: ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ
« Απάντηση #9 στις: Απρίλιος 09, 2015, 10:08:48 μμ »

Μου κάνει εντύπωση πάντως ............τα περισσότερα (σχεδόν όλα) νέα εγγεγραμμένα μέλη είναι γνώριμα στα Forums (Steki, παλιό Greek Coins) .......γιατί τόσες ερωτήσεις που υποδηλώνουν μια αμηχανία ??

Πανο δεν μπορω να βλεπω το πανθ'ομολογουμενως πανεμορφο ταληρο στο  AVATAR σου και απο κατω να μην εχει 5-6 χρυσα αστερια ή εστω μια φλογα και 2-3 αστρα!!!
 Εκλιπαρουμε τον administrator να σε χρισει δεοντως.
;D ;D ;D ;D ;D ;D ΘΕΟΣ !!!!!!!!!!
Θέλω να είμαι απλό κοινό μέλος.
Υ.Γ: Δεν χρησιμοποιώ picasa  ;) ;D
Καταγράφηκε

LTZORTZAK

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 3.110
  • if you are good at something never do it for free
    • http://ltzortzak.simplesite.com/
Απ: Απ: ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ
« Απάντηση #10 στις: Απρίλιος 09, 2015, 10:18:10 μμ »

Μου κάνει εντύπωση πάντως ............τα περισσότερα (σχεδόν όλα) νέα εγγεγραμμένα μέλη είναι γνώριμα στα Forums (Steki, παλιό Greek Coins) .......γιατί τόσες ερωτήσεις που υποδηλώνουν μια αμηχανία/φόβο ??

να σου  πω γιατι φιλε μου

γιατι τον Δημητρη τον θεωρουν κορυφη και γιατι μπηκαν μεσα ονειρεμενα κομματια και χαθηκαν τα αυγα κ τα πασχαλια Πασχαλιατικα
θυμησου εμενα τις προαλλες ποση ωρα χαζευα-θαυμαζα τα ιονικα σας
Καταγράφηκε

zompels

  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 981
    • Planet Numismatics
Απ: Απ: ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ
« Απάντηση #11 στις: Απρίλιος 09, 2015, 10:30:50 μμ »

Ο χώρος αυτός αποτελεί μια κοινωνική Δικτύωση Συλλεκτικής(Νομισματικής) φύσεως ..........μέσα από τα forum αυτά ( και το Steki) δημιουργήθηκαν φιλίες (και λιγότερες έχθρες) που υπό άλλες συνθήκες δεν θα προέκυπταν .
Η αγάπη για το Συλλέγειν (Επενδυσυλλέγειν κατ΄εμέ επίσης) μας έφερε σε νέες παραστάσεις, νέες φιλίες ..............Εγώ εσένα Λεώ σε γνώρισα στην Π.Ν.Ε και είμαστε φίλοι που κάθε Κυριακή τα λέμε στο γνωστό Καφέ των Νομισματάδων ..............Δεν νομίζω πως οι κομματάρες , τα ms , τα χφ,αου , vf κομμάτια δρούν στην συνένωση αυτή .............Ζήλια υπάρχει ή ανταγωνισμός ........ΠΑΣΟ ............αλλά με την πάροδο του χρόνου αυτό που μετράει στο χώρο μας είναι και το "Είναι" όχι το "Εχειν " δλδ τι προσωπικότητα έχεις-βγάζεις στην κοινότητα .
Μου λές για τα Ιονικά ...........ΕΔΩ  δίπλα μας κάθονταν ο Ορφέας (!!) και ήταν ένα με την παρέα , είτε για ποδόσφαιρο να συζητούσαμε, είτε για Ιστορίες Δημοπρασιών, Νομισμάτων  είτε για οτιδήποτε άλλο ...............Δεν κάνουν τα κομμάτια το ¨Ποιός είσαι" αλλά ο χαρακτήρας σου .
Καταγράφηκε

lefmaggos

  • Sr. Member
  • ****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 447
  • Εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........
    • Calypso Hotel Studios Apartments
Απ: Απ: ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ
« Απάντηση #12 στις: Απρίλιος 09, 2015, 10:38:27 μμ »

Ο χώρος αυτός αποτελεί μια κοινωνική Δικτύωση Συλλεκτικής(Νομισματικής) φύσεως ..........μέσα από τα forum αυτά ( και το Steki) δημιουργήθηκαν φιλίες (και λιγότερες έχθρες) που υπό άλλες συνθήκες δεν θα προέκυπταν .
Η αγάπη για το Συλλέγειν (Επενδυσυλλέγειν κατ΄εμέ επίσης) μας έφερε σε νέες παραστάσεις, νέες φιλίες ..............Εγώ εσένα Λεώ σε γνώρισα στην Π.Ν.Ε και είμαστε φίλοι που κάθε Κυριακή τα λέμε στο γνωστό Καφέ των Νομισματάδων ..............Δεν νομίζω πως οι κομματάρες , τα ms , τα χφ,αου , vf κομμάτια δρούν στην συνένωση αυτή .............Ζήλια υπάρχει ή ανταγωνισμός ........ΠΑΣΟ ............αλλά με την πάροδο του χρόνου αυτό που μετράει στο χώρο μας είναι και το "Είναι" όχι το "Εχειν " δλδ τι προσωπικότητα έχεις-βγάζεις στην κοινότητα .
Μου λές για τα Ιονικά ...........ΕΔΩ  δίπλα μας κάθονταν ο Ορφέας (!!) και ήταν ένα με την παρέα , είτε για ποδόσφαιρο να συζητούσαμε, είτε για Ιστορίες Δημοπρασιών, Νομισμάτων  είτε για οτιδήποτε άλλο ...............Δεν κάνουν τα κομμάτια το ¨Ποιός είσαι" αλλά ο χαρακτήρας σου .

με δυο λεξεις τα ειπες ολα Πανο!!Με ρωτησε καποια στιγμη ο Dimarko ποιος ειναι αυτος απεναντι;του λεω αυτος ενα νομισμα του ειμαστε ολοι μαζι εδω στο τραπεζι ;D ;D ;D ;D Και ομως με τον Ορφεα μιλουσαμε απο το πως φτιαχνονται οι μητρες μεχρι και για παιχνιδια ποδοσφαιρου!!
Καταγράφηκε

orfeas

  • Honorary Moderator
  • Sr. Member
  • *
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 355
Απ: Απ: ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ
« Απάντηση #13 στις: Απρίλιος 10, 2015, 08:22:12 πμ »

. . . . του λεω αυτος ενα νομισμα του ειμαστε ολοι μαζι εδω στο τραπεζι ;
Αγαπητέ μου Λευτέρη, σχετικά με αυτούς που καθόμαστε στο ίδιο τραπέζι και συζητάμε, κάνουμε πλάκα, ανταλάσουμε απόψεις κλπ, δίνω πολύ μεγάλη αξία και σημασία στον καθένα ξεχωριστά σαν άνθρωπο. Μπορώ να τον συγκρίνω με ένα άψυχο κω@@νόμισμα όσο σπάνιο και αν είναι αυτό ??
Η παραπάνω φράση σου δεν με αντιπροσωπεύει. Ξερω ότι την έγραψες καλοπροαίρετα και γιαυτό καμμιά παρεξήγηση. Η πρόθεση μετράει και σε ευχαριστώ για αυτήν.

Πολύ φιλικά
ορφεας
Καταγράφηκε

nikos11

  • Επισκέπτης
Απ: Απ: ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ
« Απάντηση #14 στις: Απρίλιος 10, 2015, 10:08:12 πμ »

Σε συνέχεια αυτών που έγραψε ο Πάνος, το μυστικό είναι στην απόλαυση κάθε στιγμής που συζητάμε για αυτά που μας αρέσουν, πίνουμε καφέ ή ποτό, τρώμε ή απλά κάνουμε παρέα!
Καταγράφηκε