Greek Coins Forum

Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Σύνθετη αναζήτηση  

Νέα:

SMF - Just Installed!


Αποστολέας Θέμα: Digo  (Αναγνώστηκε 1050 φορές)

masourakias

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 5.202
Digo
« στις: Φεβρουάριος 01, 2016, 09:08:28 πμ »

Αποκλεισμέμος για μια εβδομάδα για επαναδημοσίευση απαράδεκτων σχολείων αφού είχαν διαγραφεί.

Μολοσσος

  • Full Member
  • ***
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 233
Απ: Digo
« Απάντηση #1 στις: Φεβρουάριος 01, 2016, 10:06:47 πμ »

Δημητρη αν και εισαι εξυπνος και εχεις καταλαβει τι παιζει, θα το πω για τους αλλους που ισως δεν ξερουν! τα λογια που γραφει ο ντιγκο ασφαλως και τον εχει βαλει αλλος να τα πει και λειτουργει ως φερεφωνο! δε χρειαζεται να πουμε περισσοτερα και να θιξουμε προσωπα εμενα καθολου δε με νιαζει, και η λασπη καθολου δε με εχει βλαψει, το συλλεκτικο κοινο και οι ανθρωποι που συναλασομαι ξερουν και μπορουν να κρινουν!

ηθελα ομως να πω για το φορουμ και επιδη βλεπω αρκετα νεα μελη που γραφουν, καλο θα ηταν να μην γυρισουμε στα παλια! εγω καλως κακως δεν εχω την ψυχραιμια να μην απαντησω οταν δεχομαι τετοια επιθεση εχω παρασυρθει και στο παρελθον και ειναι το ελατωμα μου αν κανω κακο στην ομαδα μπορω να απεχω δε μου ειναι δυσκολο πλεον με τις υποχραιωσεις που εχω! Γενικοτερα ομως καλο θα ηταν να μπαινουν στη θεση τους απο την αρχη τετοιοι τυποι γιατι μονο κακο κανουν στο φορουμ!

τιποτα αλλο προς το παρων!
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 01, 2016, 11:11:59 πμ από LTZORTZAK »
Καταγράφηκε

LTZORTZAK

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 3.110
  • if you are good at something never do it for free
    • http://ltzortzak.simplesite.com/
Απ: Digo
« Απάντηση #2 στις: Φεβρουάριος 01, 2016, 11:15:47 πμ »

καλο θα ηταν να του εστελνες με π.μ.

το κειμενο σου  δεν διαγραφηκε αλλα εγινε minimize και μπορει να διαβαστει απο τον δημητρη

υγ δεν νομιζω καλη ιδεα  την αποχη σου αλλα ειναι δικαιωμα σου.
Καταγράφηκε