Greek Coins Forum

Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Σύνθετη αναζήτηση  

Νέα:

SMF - Just Installed!


Αποστολέας Θέμα: paypal balance  (Αναγνώστηκε 1785 φορές)

d.theodoropoulos

  • Newbie
  • *
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 35
paypal balance
« στις: Ιανουάριος 30, 2016, 01:17:10 μμ »

οποιος ενδιαφερεται για χρηματα στο paypal εχω διαθεσιμο balance 5000 σε ευρω . συναλλαγη χερι χερι σε χωρο με wifi  ;D
Καταγράφηκε

johnmak1976

  • Newbie
  • *
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 38
Απ: paypal balance
« Απάντηση #1 στις: Ιανουάριος 30, 2016, 02:39:58 μμ »

Μήπως έχετε και κανένα λογαριασμό στην άλφα; να σας κάνω online μεταφορά, που γίνεται άμεσα να μου στείλετε 50 ευρώ στο paypal; Σας ευχαριστώ Γιάννης
Καταγράφηκε

d.theodoropoulos

  • Newbie
  • *
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 35
Απ: paypal balance
« Απάντηση #2 στις: Ιανουάριος 31, 2016, 08:44:59 πμ »

Γιάννη Καλημέρα . Τα πήρε όλα ένας πριν λίγο  ;D
Καταγράφηκε

digo

  • Επισκέπτης
Απ: paypal balance
« Απάντηση #3 στις: Ιανουάριος 31, 2016, 08:53:25 πμ »

Καλημερα Διονυσακο μου. ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ ΕΣΥ; ΜΟΛΙΣ ΑΚΟΥΣΕΣ ΟΤΙ ΠΕΦΤΕΙ ΧΡΗΜΑ ΕΔΩ, ΚΑΝΑΝΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΤΟ ΣΗΜΑ ΤΟΥ ΔΟΛΛΑΡΙΟΥ ΣΑΝ ΤΟ ΣΚΡΟΥΤΖ ΜΑΚ ΝΤΑΚ Ε; ΚΑΡΙΟΛΑΚΟ... ΞΕΦΟΡΤΩΝΕΣΑΙ ΣΑΒΟΥΡΙΤΣΕΣ ΠΡΟΣ +200%? ΚΑΛΑ ΠΑΜΕ; ΚΕΣΑΤΙΑ;  8) ;D ;)

ΓΙΑ ΝΑΧΕΙΣ 5 ΧΗΝΕΣ ΣΤΟ ΠΕΥΠΑΛ, ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΛΑ ΠΑΣ!  :) :) :)
Καταγράφηκε

athas

  • Honorary Moderator
  • Hero Member
  • *
  • Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 3.018
Απ: paypal balance
« Απάντηση #4 στις: Ιανουάριος 31, 2016, 09:02:46 πμ »

Νομίζω, πως υπάρχει τρόπος και με μηδενικό balance να μεταφέρει κάποιος από τον τραπεζικό του λογαριασμό, όσα χρήματα του ζητηθούν. Υπάρχει βέβαια η προμήθεια από το paypal που επωμίζεται ο αιτών... ;)
Υ.Γ. Εσύ Δημήτρη να με περιμένεις Παρασκευή βράδυ.  ;)
Καταγράφηκε

digo

  • Επισκέπτης
Απ: paypal balance
« Απάντηση #5 στις: Ιανουάριος 31, 2016, 09:05:45 πμ »

ΜΟΝΟ Η ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ; ΤΙ ΕΓΙΝΕΣ; ΦΙΛΟΠΤΩΧΟ ΤΑΜΕΙΟ;

ΚΙ Ο ΜΗΝΙΑΙΟΣ ΤΟΚΟΣ, (ΑΠ'ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΙ ΑΣ ΜΗΝ ΑΡΓΗΣΕΙ ΟΥΤΕ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ, ΟΠΩΣ ΟΙ ΤΡΑΠΕΖΕΣ ΠΑΛΙΑ ΜΕ ΤΑ CASH ADVANCE 4% GIA KSEKINHMA, KAI BLEPOYME META...) POSO TO MHNA DIONYSAKH 20% ?  8) 8) :P :P :P


A SORRY ΘΑΝΑΣΗ, ΝΟΜΙΣΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕ Ο ΔΙΟΝΥΣΑΚΗΣ,ΞΕΡΕΙ ΑΥΤΟΣ..... ;) ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΠΑΙΚΤΑΡΑ ΜΟΥ!

ΥΓ: ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΡΕ ΘΑΝΑΣΗ ΘΑΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟ, ΑΛΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΥΡΝΟ ΠΥΡΝΟ ΘΑΧΩ ΓΥΡΙΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΨ ΚΑΙ ΠΝΕ ΑΦΟΥ ΑΦΗΣΩ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ (ΓΙΑΤΙ ΠΑΩ ΣΥΝ ΓΥΝΑΙΞΙ ΚΑΙ ΤΕΚΝΩ, ΥΠΟΓΕΓΡΑΜΜΕΝΗ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΩΜΕΓΑ, ΔΟΤΙΚΗ, ΕΝΙΚΟΣ ,ΕΝΑ ΤΕΚΝΟ)
Καταγράφηκε

athas

  • Honorary Moderator
  • Hero Member
  • *
  • Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 3.018
Απ: paypal balance
« Απάντηση #6 στις: Ιανουάριος 31, 2016, 09:23:53 πμ »

Καλό σου ταξίδι και καλή επιστροφή! Εγώ θα προσπαθήσω να είμαι στον κυριακάτικο καφέ. Θα επιστρέψω Δευτέρα. Κάπου θα βρεθούμε...
Καταγράφηκε

digo

  • Επισκέπτης
Απ: paypal balance
« Απάντηση #7 στις: Ιανουάριος 31, 2016, 09:28:25 πμ »

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡ'ΟΛΙΓΟΝ ΣΥΝΟΝΟΜΑΤΕ ΜΟΥ, ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΠΑΠΠΟΥ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ και θειο Δημητρη με μεγαλη τσεπη  ;D,

ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΣΤΟ ΚΑΦΕ,, ΜΟΝΟΝ ΕΞΩΓΕΝΕΙΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ ΔΕ ΘΑ Μ'ΑΦΗΣΟΥΝΕ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΔΕΜΕΝΟΣ ΧΕΡΟΠΟΔΑΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΜΑΝΤΗΛΙ ΜΑΥΡΟ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ. ΤΩΡΑ ΠΟΥΠΑ ΜΑΤΙΑ, ΤΑ ΠΡΟΥΦΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ!

ΝΑΣΑΙ ΚΑΛΑ, ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΝΑΣΤΕ, ΚΑΙ ΧΑΙΡΕΤΩ ΤΗΝ ΠΡΩΙΝΗ ΟΜΗΓΥΡΙΝ, ΕΙΣ ΤΟ ΕΠΑΝΙΔΕΙΝ!
Καταγράφηκε

d.theodoropoulos

  • Newbie
  • *
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 35
Απ: paypal balance
« Απάντηση #8 στις: Φεβρουάριος 01, 2016, 01:48:40 μμ »

digo , καταλαβαινω την κατασταση σου και τα προβληματα που εχεις , αλλα τον χαβαλε κοφτον μαζι μου . να μιλας με αυτους που τους αρεσει να ακουνε τις ωραιες ιστοριες σου με τα happy end και τις νομισματαρες που εχεις ξεφορτωσει και ακομα διαφημιζεις με ιστοριες .
οσο για το το χαρακτηρισμο "καριολακο" και κτλ δεν σε παρεξηγω , ετσι εχεις μαθει να μιλας στο σπιτι σου και ετσι εκφραζεσαι .
οσο το εαν εχει πεσει χρημα εδω ...στα @@ μου , ειχα εχω και θα εχω . και σε εσενα εχω δωσει καποια χιλιαρικακια εαν θυμασαι ...ξερεις τοτε που με αγαπαγες και ειμουν φιλαρακι ...και μου εθαβες ολους τους αλλους τοτε . ακομα ειμαι χαμενος γιατι εχω πλεον και δευτερο γιο και κανω πολυ κεφι να ειμαι καθε κυριακη μαζι τους και να περναω καλα .μιας και δουλευω πολυ τις καθημερινες ,επειδη η  δουλεια μου παει μπουνια (δυστυχως για σενα καταλαβαινω) .
ασε τα δικα μου ...εσυ πως πας ??? οικογενεια καλα ? μονιασμενοι ? δουλεια καλα ? εχεις ξεκινησει να κολας κανα ενσημο ?

και μην νομιζεις οτι ειμαι του πληκτρολογιου . αυτην την κυριακη θα ερθω στην λεσχη να στα πω και απο κοντα . ...α και να σε φτυσω μεσα στα μουτρα .

μην κοψει παρακαλω καποιος διαχ/της κατι . δεν προκειτε να ξανα αναφερθω στο θεμα
Καταγράφηκε

masourakias

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 5.202
Απ: paypal balance
« Απάντηση #9 στις: Φεβρουάριος 01, 2016, 01:55:42 μμ »

Να παραμείνει ανέπαφο το κείμενο του Διονύση.

LTZORTZAK

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 3.110
  • if you are good at something never do it for free
    • http://ltzortzak.simplesite.com/
Απ: paypal balance
« Απάντηση #10 στις: Φεβρουάριος 01, 2016, 02:58:49 μμ »

να πω και εγω τα δικα μου

digo ποσες φορες εχουμε πει δεν σχολιαζουμε πωλησεις  ποσες φορες εχουμε πει δεν τα βριζουμε  στους αλλους. και εδω και στον καφε


γιατι φιλε μου μας φερνεις σε δυσκολη θεση
Καταγράφηκε