Greek Coins Forum

Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Σύνθετη αναζήτηση  

Νέα:

SMF - Just Installed!


Αποστολέας Θέμα: 18 PIASTRES 1901  (Αναγνώστηκε 730 φορές)

KNicolaides

  • Newbie
  • *
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 31
18 PIASTRES 1901
« στις: Οκτώβριος 15, 2015, 10:10:04 μμ »

ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟ ΝΑ ΜΑΖΕΥΩ ΝΟΜΙΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΛΛΟΓΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΠΑΘΟΣ, ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΠΟΣ ΖΩΗΣ!
Καταγράφηκε

masourakias

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 5.202
Απ: 18 PIASTRES 1901
« Απάντηση #1 στις: Οκτώβριος 15, 2015, 10:17:40 μμ »

ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟ ΝΑ ΜΑΖΕΥΩ ΝΟΜΙΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΛΛΟΓΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΠΑΘΟΣ, ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΠΟΣ ΖΩΗΣ!
Ωραια κουβεντα ειπες!  Σε καταλαβαινω

digo

  • Επισκέπτης
Απ: 18 PIASTRES 1901
« Απάντηση #2 στις: Οκτώβριος 16, 2015, 04:14:54 πμ »

Ουτ'αυτο ειναι το κομματι απο την πωληση Noble (australia, ex-spink Australia) το 2007. Τοχεις υπ'οψη σου το παραδειγμα Κυριακο; Raw ητανε, η φωτογραφια εδειχνε choice unc-gem unc, nice light colorful toning, εφυγε φτηνα στα 3-3500 Αυστραλιανα τοτε, αν θυμαμαι καπου 2000-2200 ευρω, δεν ειμαι και κομπιουτερακι να θυμαμαι τις τοτε ισοτιμιες.

Αυτο εδω δεν παιζεται βεβαια, αλλα τυχερος κι αυτος που τσιμπησε αυτο το Αυστραλιανο, Ιουλιο μηνα, τα μπανια του λαου εμεις εδω και δε συμμαζευεται.

Μ'αρεσει που μπηκες δυνατα. Αλλα σταγονα σταγονα, ισως ναταν καλυτερα. Ξυπνησα να παω στο μπανιο και δεν αντισταθηκα. Φτου, φτου, να μη σε βασκανω.  ;)

Καταγράφηκε

KNicolaides

  • Newbie
  • *
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 31
Απ: 18 PIASTRES 1901
« Απάντηση #3 στις: Οκτώβριος 16, 2015, 08:58:44 πμ »

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΔΗΜΗΤΡΗ. ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΣ ΠΗΡΕ ΤΟ ΝΟΜΙΣΜΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΑΠΟ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ. ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΜS65. ΗΤΑΝ ΦΟΒΕΡΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΟΝΤΩΣ. ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΟΥ ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΑ ΣΗΜΕΡΙΝΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΠΟΥΛΗΘΗΚΕ ΦΤΗΝΑ. ΤΟΤΕ ΟΜΩΣ ΗΤΑΝ ΑΚΡΙΒΟΥΤΣΙΚΟ. ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΤΥΠΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΗΔΗ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΥΤΟ.
Καταγράφηκε