Greek Coins Forum

Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Σύνθετη αναζήτηση  

Νέα:

SMF - Just Installed!


Αποστολέας Θέμα: 06  (Αναγνώστηκε 1075 φορές)

Kostas06

  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 1.100
06
« στις: Σεπτέμβριος 03, 2015, 11:32:39 πμ »

Καλημέρα ,

Σκεφτόμουν εδω και πολυ καιρο να ανοίξω αυτο το ποστ , αλλα συνεχεια άλλαζα γνώμη γιατι δεν ηξερα τι να γραψω.

Ηθελα να ζητησω μια συγγνωμη γιατι στο παρελθόν μπορει να εχω κανει μερικα πραγματα που να ηταν άσχημα για μερικούς συλλέκτες.Εννοω οτι ειμουν πολλές φορες αναξιόπιστος ή αφερέγγυος( δεν ξερω ποια λέξη πρεπει να χρησιμοποιήσω για πιο καλη) στις αγορές μου , ενοχλούσα συλλέκτες με πολλα πμ κτλ ...

Ηθελα να γραψω οτι προσπαθώ να διορθώσω τα λάθη μου και οταν μου δίνετε η ευκαιρια κανω τα παντα για να το πετύχω

Πλέον ειμαι σιγουρος οταν θελω να αγοράσω κατι , ειμαι προσεκτικός στα πμ μου κτλ ...

Αλλα πιθανων που και που θα κανω και κανα λαθος , άνθρωποι ειμαστε ...

Θα ηθελα μερικοι να μου εχουν περισσότερη εμπιστοσύνη στις αγορές μου , εννοω οτι οταν λεω οτι θελω να αγοράσω κατι , το εννοω , και να μην το δώσουν σε κάποιον αλλον με την πρωτη ευκαιρια γιατι φοβούνται μηπως τους κρεμάσω (δικαιολογημένα γιατι στο παρελθόν αυτο εκανα πολλές φορες)

Ξερω οτι η εμπιστοσύνη χτίζεται μεταξύ των ανθρώπων αλλα για να αρχίσει να χτίζεται απο καπου πρεπει να ξεκινησουμε ...

Δεν βρισκω σαν δικαιολογία την ηλικία μου αλλα μερικα λάθη ηταν λογο της ηλικίας μου ...

Θα ηθελα να με συγχωρήσετε μερικοι συλλέκτες που μπορει να τους ειχα κανει τα παραπανω πραγματα ...

Δεν το εκανα φυσικα επίτηδες αλλα το εκανα άθελα μου ...

Στο τέλος θα ηθελα να ευχαριστήσω δυο συλλέκτες που με εχουν στηρίξει και με εχουν βοηθήσει παρα παρα παρα πολυ και στο παρελθόν , ειδικα μερικες στιγμές που ειμουν πολυ απογοητευμένος συλλεκτικά , αλλα και τωρα συνεχίζουν να με βοηθάνε !!! Δεν θελω να πω τα ονομα τους , γιατι ξέρουν εκείνοι ποιοι ειναι  ;)

Φυσικα το τελευταιο χρονο εχω γνωρίσει πολλους συλλέκτες που και εκείνοι με εχουν βοηθήσει παρα πολυ και τους ευχαριστω

Με εκτίμηση προς όλους ,
Κωνσταντίνος Πενταυρας

« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 03, 2015, 12:51:20 μμ από LTZORTZAK »
Καταγράφηκε

vasilakopoulosnumismatics

  • Επισκέπτης
Απ: --------------
« Απάντηση #1 στις: Σεπτέμβριος 03, 2015, 11:47:13 πμ »

Είσαι γενναίος και μεγάλη ψυχή .

Ο φίλος σου
Βασιλης
Καταγράφηκε

masourakias

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 5.202
Απ: --------------
« Απάντηση #2 στις: Σεπτέμβριος 03, 2015, 12:35:22 μμ »

Κώστα ( κ. Παπαδόπουλε ;D ), είσαι μικρός και θα έλεγα πως ως ένα βαθμό έχεις το ακαταλόγιστο.  Από εκεί και πέρα η φήμη είναι κάτι που χτίζεται και μιλάει από μόνη της.  Δεν ανακοινώνεται.  Φρόντισε να την χτίσεις με υπομονή. 

Kostas06

  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 1.100
Απ: --------------
« Απάντηση #3 στις: Σεπτέμβριος 04, 2015, 10:22:26 μμ »

Κώστα ( κ. Παπαδόπουλε ;D ), είσαι μικρός και θα έλεγα πως ως ένα βαθμό έχεις το ακαταλόγιστο.  Από εκεί και πέρα η φήμη είναι κάτι που χτίζεται και μιλάει από μόνη της.  Δεν ανακοινώνεται.  Φρόντισε να την χτίσεις με υπομονή.

Εχετε δικιο σε αυτο που λέτε για την φήμη κ. Δημήτρη αλλα δεν ηθελα να ανακοινώσω κάτι μια αληθινή συγγνωμη ηθελα να ζητησω

Καλο βραδυ
Καταγράφηκε

gkounto

  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 617
Απ: 06
« Απάντηση #4 στις: Σεπτέμβριος 06, 2015, 04:21:33 μμ »

Μπραβο Κωστακη για το θάρρος σου, εισαι σε καλο δρόμο.

Την γραμματική σου δες λιγο. ::)
Καταγράφηκε

Kostas06

  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 1.100
Απ: 06
« Απάντηση #5 στις: Σεπτέμβριος 06, 2015, 04:25:53 μμ »

Μπραβο Κωστακη για το θάρρος σου, εισαι σε καλο δρόμο.

Την γραμματική σου δες λιγο. ::)

Ευχαριστω πολυ ,

Τωρα το καλοκαίρι κανουμε και εκει κανα λαθάκι  ;D

Καταγράφηκε