Misc Discussion - Διάφορα Θέματα Συζητήσεων > Numismatic Literature

Κατάλογοι Πυλαρινού

(1/4) > >>

iceman:
Νομίζω πως οι πρώτες εκδόσεις του Πυλαρινού παρουσιάζουν κάποιο ενδιαφέρον. Επειδή συλλέγω βιβλία/καταλόγους για νεοελληνικά νομίσματα θα με ενδιέφερε αν κάποια μέλη έχουν εικόνα σχετικά με τη δυσκολία ή όχι των παρακάτω καταλόγων. Απο άποψη πληροφοριών δεν έχουν κάτι το ιδιαίτερο όπως όλοι οι κατάλογοί του....

vangelis:
Το αριστερο τευχος να υποθεσω ειναι η πρωτη εκδοση, την οποια την βλεπω για πρωτη φορα στα τοσα χρονια που ασχολουμαι και εγω με τη βιβλιογραφια.

masourakias:
Την πρωτη εκδοση την βλεπω και εγω πρωτη φορα.  Αν την πουλας με ενδιαφερει.  Ειναι η μονη εκδοση που μου λειπει οποτε ειμαι διατεθειμενος να σου την πληρωσω δυσαναλογα καλα   Οι αλλες εκδοσεις ειναι ευκολες.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

iceman:

--- Παράθεση από: masourakias στις Απρίλιος 19, 2017, 10:40:55 μμ ---Την πρωτη εκδοση την βλεπω και εγω πρωτη φορα.  Αν την πουλας με ενδιαφερει.  Ειναι η μονη εκδοση που μου λειπει οποτε ειμαι διατεθειμενος να σου την πληρωσω δυσαναλογα καλα   Οι αλλες εκδοσεις ειναι ευκολες.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

--- Τέλος παράθεσης ---

Ευχαριστώ Δημήτρη αλλά τις μαζεύω και γω  ;)

masourakias:

--- Παράθεση από: iceman στις Απρίλιος 19, 2017, 10:44:15 μμ ---
--- Παράθεση από: masourakias στις Απρίλιος 19, 2017, 10:40:55 μμ ---Την πρωτη εκδοση την βλεπω και εγω πρωτη φορα.  Αν την πουλας με ενδιαφερει.  Ειναι η μονη εκδοση που μου λειπει οποτε ειμαι διατεθειμενος να σου την πληρωσω δυσαναλογα καλα   Οι αλλες εκδοσεις ειναι ευκολες.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

--- Τέλος παράθεσης ---

Ευχαριστώ Δημήτρη αλλά τις μαζεύω και γω  ;)

--- Τέλος παράθεσης ---
Δηλαδη με 200 ευρω δεν το αποχωριζεσαι??

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση