Coin Certification (PCGS, NGC etc.) - Ερωτήσεις, πληροφορίες και σχόλια για πιστοποιήσεις νομισμάτων > NGC

Πιστοποιήσεις NGC Απρίλιος 2016

(1/3) > >>

gkounto:
Πληροφοριακά την επόμενη εβδομάδα δίνω στην NGC, θα είμαι στην Vienna Numismata το Σαββατοκύριακο 8-10 Απριλίου. Όποιοι επιθυμούν να δώσουν νομίσματα μπορούν αύριο στη Λέσχη και το αργότερο μέχρι Τετάρτη 6 Απριλίου στο γραφείο Ακαδημίας 39 ισόγειο.

Κόστος:

Economy/value,non gold αξία μέχρι $300: €30
Early bird/standard all world coins including gold, αξία μέχρι $3000: €45
Modern (1955 to present) αξία μέχρι $1000: €15

Συμπεριλαμβάνονται τα έξοδα αποστολής (fedex) Αθήνα-US και πίσω. Έξοδα αποστολής προς περιφέρεια €10 EΛΤΑ courier.

athas:
Τελευταία στιγμή μας τα λες. Την επόμενη φορά λίγο νωρίτερα αν γίνεται για να προγραμματίσω. Ευχαριστώ.

gkounto:

--- Παράθεση από: athas στις Απρίλιος 02, 2016, 12:24:14 μμ ---Τελευταία στιγμή μας τα λες. Την επόμενη φορά λίγο νωρίτερα αν γίνεται για να προγραμματίσω. Ευχαριστώ.

--- Τέλος παράθεσης ---

Με συγχωρείς Θανάση, το εχω ανακοινώσει στο sait μου βέβαια εδω και καιρό. Μπορεις με courier την Δευτέρα;

athas:
Δεν προλαβαίνω Γιώργο γιατί στο χώρο μου τα πράγματα είναι μπερδεμένα και από υγεία είμαι στο κρεβάτι εδώ και τρεις μέρες. Χώρια που θα πρέπει να κάνω και κάποιες επιλογές. Σ΄ευχαριστώ πάντως.

gkounto:
Κρίμα εύχομαι περαστικά Θανάση, μη στεναχωριέσαι θα τα κανονίσουμε, γίνε εσυ καλά.

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση