Greek Coins Forum

Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Σύνθετη αναζήτηση  

Νέα:

SMF - Just Installed!


Αποστολέας Θέμα: Σχετικά με το θέμα αυτό  (Αναγνώστηκε 2792 φορές)

masourakias

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 5.202
Σχετικά με το θέμα αυτό
« στις: Απρίλιος 02, 2015, 05:17:53 μμ »

Δεν θα ανεβάσω τα προηγούμενα θέματα που μας είχαν απασχολήσει.  Ας γίνει καινούρια αρχή.

zompels

  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 981
    • Planet Numismatics
Απ: Σχετικά με το θέμα αυτό
« Απάντηση #1 στις: Ιανουάριος 06, 2016, 08:01:03 μμ »

Σήμερα τέτοια χρονιάρα μέρα κάποιοι θέλουν να παίξουμε mind games !
Επειδή ο διαχειριστής μένει ανενεργός και χαβαλεδιάζει όπως παρατήρηςε ο έτερος υπόδιαχειριστής του φόρουμ , σεβόμενος κάποιους φίλους (όπως και τον αφυπνισμένο Κύριο που μου κάνει μαθήματα μνήμης ) , επειδή ο διαχειριστής δεν διαγράφει κακοήθειες κ προσωπικά δεδομένα υγείας που αναφέρθηκαν .....απο αυτό ΕΔΩ το ποστ ....παρακαλώ όπως προβείτε στην Διαγραφή μου ....λόγω κίνδυνου αφύπνισης της δικής μου μνήμης !
Χρόνια πολλα και καλή φώτιση να έχετε !

Υ.γ: πιστεύω πως σεβάστηκα τους συνομιλητές μου έως τώρα , αν κάποιοι θεωρούν πως τους αδίκησα ή ειρωνεύτηκα έχουν απο τώρα τη συγγνώμη μου ! Πάντα όμως θεωρώ πως  ήμουν ευπρεπής στους συνομιλητές μου . ΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΠΑΙΔΕΙΑ!
Καταγράφηκε

vasilakopoulosnumismatics

  • Επισκέπτης
Απ: Σχετικά με το θέμα αυτό
« Απάντηση #2 στις: Ιανουάριος 06, 2016, 09:01:49 μμ »

 Το κολπάκι με το θα ανέβουν τα ζάχαρα δεν το ξεκίνησα εγώ και σε εκβιασμούς δεν υποκύπτω ούτε μαιντ Γκέημς παίζω .

Ατυχης η κατηγορία που επέλεξες να ανεβάσεις το ποστ σου.
Καταγράφηκε

masourakias

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 5.202
Απ: Σχετικά με το θέμα αυτό
« Απάντηση #3 στις: Ιανουάριος 07, 2016, 10:49:15 πμ »

Σήμερα τέτοια χρονιάρα μέρα κάποιοι θέλουν να παίξουμε mind games !
Επειδή ο διαχειριστής μένει ανενεργός και χαβαλεδιάζει όπως παρατήρηςε ο έτερος υπόδιαχειριστής του φόρουμ , σεβόμενος κάποιους φίλους (όπως και τον αφυπνισμένο Κύριο που μου κάνει μαθήματα μνήμης ) , επειδή ο διαχειριστής δεν διαγράφει κακοήθειες κ προσωπικά δεδομένα υγείας που αναφέρθηκαν .....απο αυτό ΕΔΩ το ποστ ....παρακαλώ όπως προβείτε στην Διαγραφή μου ....λόγω κίνδυνου αφύπνισης της δικής μου μνήμης !
Χρόνια πολλα και καλή φώτιση να έχετε !

Υ.γ: πιστεύω πως σεβάστηκα τους συνομιλητές μου έως τώρα , αν κάποιοι θεωρούν πως τους αδίκησα ή ειρωνεύτηκα έχουν απο τώρα τη συγγνώμη μου ! Πάντα όμως θεωρώ πως  ήμουν ευπρεπής στους συνομιλητές μου . ΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΠΑΙΔΕΙΑ!
Ασε μας ρε Πανο.  Ο Βασιλης σιγουρα εχει αδικο αλλα και συ...... τι να σου πω.  Το τηλεφωνο του Βασιλη το ξερεις?  Το μαγαζι του?  Επικοινωνησε μαζι του.  Κανεις λες και μιλαμε για αγνωστο σε σενα ανθρωπο.  Την τελευταια φορα που προεκυψε θεμα εμεινα εγω τσακωμενος και συ μετα ΚΩΛΟΣ ΚΑΙ ΒΡΑΚΙ!  Αν και η συμπεριφορα του Βασιλη δεν πληρει τους ορους του φορουμ δεν δεχομαι να μου μεταφερεται τα προβληματα σας!  Στο κατω κατω δεν ειδα να σε βριζει!  Αν δεν σου αρεσουν αυτα που λεει λυστο μαζι του.  Ελεος ποια!


Υ.Γ. Αν θυμαμαι καλα εσυ μιλησες πρωτος για ζαχαρα!

LTZORTZAK

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 3.110
  • if you are good at something never do it for free
    • http://ltzortzak.simplesite.com/
Απ: Σχετικά με το θέμα αυτό
« Απάντηση #4 στις: Ιανουάριος 07, 2016, 01:19:43 μμ »

και αυτο το βραδυ θα φυγει

πανο  ο δημητρης εχει διαφορετικη προσεγκιση απο εμενα.
π.χ. εγω οτι δεν μου αρεσει το ξυλωνω ενω ο δημητρης ειναι ποιο ''ανεκτικος''(τα υπολοιπα απο κοντα)
υγ δεν διαγραφεσε μεινε αποσυνδεμενος αν επιθυμεις

βασιλη, λογο του επαγγελματος σου, δημιουργουνται κατα καιρους διαμαχες, οι οποιες στην τελικη τελικη δεν μας ενδιαφερουν (τα υπολοιπα απο κοντα)

δημητρη θα τα πουμε τηλεφωνικα

υγ υπαρχει και η αναφορα στο συντονιστη 


ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΜΟΝΟΜΑΧΙΕΣ
 

Καταγράφηκε

masourakias

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 5.202
Απ: Σχετικά με το θέμα αυτό
« Απάντηση #5 στις: Ιανουάριος 08, 2016, 08:22:03 πμ »

Λεωνιδα, απο εδω και περα οποιος μιλαει απαξιωτικα η προσβλητικα για αλλο μελος να κλειδωνεται ο λογαριασμος για μια βδομαδα μεχρι να ηρεμησουν τα πνευματα.  Αυτο προτεινω να γινεται με συνοπτικες διαδικασιες, δηλαδη με το που παει να ξεκινησει ο τσακωμος.

LTZORTZAK

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 3.110
  • if you are good at something never do it for free
    • http://ltzortzak.simplesite.com/
Απ: Σχετικά με το θέμα αυτό
« Απάντηση #6 στις: Ιανουάριος 08, 2016, 10:42:26 πμ »

οκ

αυτο που ειναι σιγουρο ειναι οτι με τους καβγαδες αυτοι που τσακωνονται ξεσπαθωνουν και οι υπολοιποι ξενερωνουν (οταν ικανοποιηθει η περιεργια τους το γιατι).

εγω και εσυ σε αυτες τις περιπτωσεις ειμαστε οι κακοι (παντα ενας στους 2 δεν κερδιζει αλλα μας βριζει)

δημητρη το προβλημα δεν ειμαστε εμεις (σβησουμε δεν σβησουμε κτλπ) αλλα αυτων που μας  μεταφερουν το δικο τους.

γενικα πιστευω οτι ειναι πολυπλοκοτερο , για εμενα τα μελη θα πρεπει να ειναι προσεκτικοτερα στις εκφρασεις τους και οχι να .......................................

δεν εχουν καταλαβει αυτο που εχεις πει δηλαδη οτι κανουμε το χαβαλε μας με το φορουμ , και στην τελικη τελικη αμα χαλιωμαστε το κλεινουμε

 (case ) .
υπαρχει μια κοντρα 2 φιλων  μας/σας  του α & β, κανενας τους δεν βριζει, αλλα πεφτουν χειρομοβιδες, τι κανετε αυτο θα το κανω θεμα να δω τι θα απαντησουν τα μελη. 

υγ τα γραφω/ουμε  δημοσια μπας και .............................. φτιαξουν  γενικα και οχι ιδικα συμπεριφορες
Καταγράφηκε