Greek Coins Forum

Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Σύνθετη αναζήτηση  

Νέα:

SMF - Just Installed!


Αποστολέας Θέμα: 50 λεπτα 1901  (Αναγνώστηκε 2361 φορές)

digo

  • Επισκέπτης
Απ: 50 λεπτα 1901
« Απάντηση #15 στις: Οκτώβριος 11, 2015, 07:46:57 μμ »

Σωστος βαθμος, κι εγω αυτον θαβαζα αν ειχα δει το θεμα εγκαιρα. Παρα τα μικρο-προβληματακια του, 58αρι με τετοια χαρακτηριστικα και τετοιο μαλλι δεν εχω δει ακομη, ποσο μαλλον 55αρι. Πανο, πεφτεις ολο και πιο συχνα right on the money στις εκτιμησεις σου!  :)
Καταγράφηκε

ukobke

  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 1.814
Απ: 50 λεπτα 1901
« Απάντηση #16 στις: Οκτώβριος 11, 2015, 08:48:56 μμ »

Σωστος βαθμος, κι εγω αυτον θαβαζα αν ειχα δει το θεμα εγκαιρα. Παρα τα μικρο-προβληματακια του, 58αρι με τετοια χαρακτηριστικα και τετοιο μαλλι δεν εχω δει ακομη, ποσο μαλλον 55αρι. Πανο, πεφτεις ολο και πιο συχνα right on the money στις εκτιμησεις σου!  :)

Βγάλε και το δικό σου τώρα.
Καταγράφηκε

digo

  • Επισκέπτης
Απ: 50 λεπτα 1901
« Απάντηση #17 στις: Οκτώβριος 12, 2015, 01:10:24 πμ »

Εγω ουτε φωτογραφικη μηχανη δεν εχω. Ψαχνω να βρω ενα i-phone με τα λεφτα της επιδοτησης που μου δινει η Γουιντ,  (για το 6 η το 6s ουτε λογος, οχι μονο ειναι πανακριβα αλλα κυριως αχαρα και μεγαλα σαν ταμπλετ), ομως μεχρι τωρα, αποτυχια. Σε τελικη θα καταληξω με κανα Samsung, το πρωτο μου smartphone, γι αυτο στο εν τω μεταξυ παρε το δικο σου, που το πεθυμησα κιολας.
Καταγράφηκε

vasilakopoulosnumismatics

  • Επισκέπτης
Απ: 50 λεπτα 1901
« Απάντηση #18 στις: Οκτώβριος 14, 2015, 11:29:10 πμ »

Παρε το σαμσουν 6.

Ειναι απαιχτο και με τα καλυτερα γραφικα.

Το αιφον 6 ειναι και αυτο γαμω τα εργαλεια.
Μου το εκλεψαν ρε γαμωτο πριν δυο βδομαδες.
Κανει τα παντα,ανεβαζεις στο σαιτ σου,κανεις τραπεζικες εργασιες,εβαυ,παυπαλ,παιχνιδια,οτι κανεις απο τον υπολογιστη σου και  οπου βρισκεσε.
Καταγράφηκε

digo

  • Επισκέπτης
Απ: 50 λεπτα 1901
« Απάντηση #19 στις: Οκτώβριος 16, 2015, 12:32:06 μμ »

Οταν θα πας Λονδινο την επομενη φορα, παρε την αποδειξη και κανε δηλωση κλοπης σε οποιοδηποτε αστυνομικο τμημα. Την αληθεια πες, coinex, October, μετα πηγα Ελλαδα να μαζεψω παραδακι και τωρα κανω δηλωση.

Με την αποδειξη και τη δηλωση κλοπης, το μαγαζι που το πηρες θα στο αντικαταστησει αμεσα και χωρις ερωτησεις. Και τοτε θα σου πω τι να κανεις για να εντοπιζεις που βρισκεται αφ'ενος, να το κλεινεις απο μακρυα αφ'ετερου, κι αν θες, σε περιπτωση που εληξε η εγγυηση, να επικοινωνησεις με τον κλεφτη και να του πεις, φερτο πισω για 50 λιρονια, αλλιως το κλειδωνω τωρα και θα σου μεινει απουλητο, βρωμοποδαρε Εγγλεζε. Σοβαρα μιλαω Μπιλ.

Παω για το Σαμσουνγκ, αλλιως τα λεφτα της επιδοτησης μονο για i-phone 4s φτανουν, κι αυτο εξαντληθηκε στα public. Υπαρχει ακομα στα 260-290 στο σκρουτζ τζι αρ, αλλα ανευ επιδοτησης (το 4s λεω τωρα).Γιατι το 6 ειναι πολυ αχαρο αδερφε μου ασε το ες, σαν ταμπλετα ειναι, πως να μην το χασεις;
Καταγράφηκε

vasilakopoulosnumismatics

  • Επισκέπτης
Απ: 50 λεπτα 1901
« Απάντηση #20 στις: Οκτώβριος 16, 2015, 03:33:51 μμ »

150 lires του εγραψα να το παει σε μια διευθυνση και με εγραψε,το μπλοκαρα σαν τηλεφωνο και δηλωσα την κλοπη.

αιφον 6 ητανε οχι σαμσουν.
Καταγράφηκε