Greek Coins Forum

Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Σύνθετη αναζήτηση  

Νέα:

SMF - Just Installed!


Αποστολέας Θέμα: H απάτη του ΤΖΟΚΕΡ , ΛΟΤΤΟ , ΠΡΟΤΟ του ΟΠΑΠ  (Αναγνώστηκε 1324 φορές)

Simos

  • Επισκέπτης
H απάτη του ΤΖΟΚΕΡ , ΛΟΤΤΟ , ΠΡΟΤΟ του ΟΠΑΠ
« στις: Νοέμβριος 14, 2016, 06:57:08 μμ »



Καταγράφηκε

nestor34

  • Full Member
  • ***
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 123
Απ: H απάτη του ΤΖΟΚΕΡ , ΛΟΤΤΟ , ΠΡΟΤΟ του ΟΠΑΠ
« Απάντηση #1 στις: Νοέμβριος 14, 2016, 07:20:48 μμ »

πολύ ωραίο το βίντεο. Ας ελπίσουμε οτι θα κάνει, έστω κι έναν, λιγότερο χαζό αν και πολύ αμφιβάλλω, καθ'ότι  το καρότο φαίνεται πολύ μεγάλο και πολύ ζουμερό. Επίσης, μια παρατήρηση, το περιστατικό στην Αυστραλία έγινε προ 15ετίας περίπου (αν τελικά έγινε) και παρόμοιο περιστατικό συνέβη και στην Ρωσία, πρόσφατα.
Καλά κέρδη στους τυχερούς!!!
Καταγράφηκε
το χιούμορ μου είναι απαίσιο, δείξτε κατανόηση.

stel2_xania

  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 4.746
    • 124sold
Απ: H απάτη του ΤΖΟΚΕΡ , ΛΟΤΤΟ , ΠΡΟΤΟ του ΟΠΑΠ
« Απάντηση #2 στις: Νοέμβριος 14, 2016, 07:43:53 μμ »

Σκέφτομαι, πόσα εχω κερδίσει, που δεν εχω παίξει ΠΟΤΕ ! Πάντα πίστευα οτι ήταν στημένο (αν και δεν αποδυκνύεται), αφού δεν ανακοινώνονται ονόματα
Καταγράφηκε
Κάνε το καλό, και ρίξτο στο γυαλό

corvus

  • Full Member
  • ***
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 176
  • The Empire is Law, the Law is sacred
Απ: H απάτη του ΤΖΟΚΕΡ , ΛΟΤΤΟ , ΠΡΟΤΟ του ΟΠΑΠ
« Απάντηση #3 στις: Νοέμβριος 14, 2016, 09:21:31 μμ »

Το οτι κατα πασα πιθανοτητα ειναι στημμενο δεν το αμφισβητω με την καμια. Αλλα στο τελος ο τυπος ελεγε πραγματα που μου φαινονται παραλογα.

Το οτι μπορει αν δημοσιοποιηθει το ονομα να ζητησουν καποιοι φιλοι δανεικα περισσοτερο ενοχληση ειναι και οχι προβλημα. Αλλα το να εξυψωνεται αυτο με την πιθανοτητα απαγωγης στους λογους δεν εχει καμια σχεση. Απαγωγη ή εκβιασμος οποιουδηποτε ειδους ειναι κατι πολυ πιθανο να συμβει.

Και το οτι ξερουμε οτι ο Κοκαλης εχει λεφτα πώς αποδεικνυει οτι πρεπει να ξερουμε ολους οσους εχουν λεφτα? Ο Κοκαλης εχει και μια φρουρα 70-80 ατομα πιθανως. Ο υποψηφιος απαγωγεας θα παει να ενοχλησει τον Κοκαλη ή τον οποιο κακομοιρη ετυχε να κερδισει καποια λεφτα στο τζοκερ μια ακυρη μερα ενω πριν ηταν "ο κανενας"? Δεν ξερω για σας αλλα προσωπικα αν κερδιζα (δεν παιζω οποτε δεν εχω τετοιο φοβο) και δημοσιοποιουσαν τα στοιχεια μου πιστευω θα ειχα αφοδευτει πανω μου απο την τρομαρα μου. Τι να κανα δηλαδη? Να προσελαμβανα 5 bodyguards να με φυλανε? Ή να μετακομιζα σε καστρο με ταφρο με κροκοδειλους?

Και δεν ειναι χαζοι για να απαγαγουν τον ιδιο θα απαγαγουν το παιδι του. Την γυναικα του. Καποιον που αγαπαει πολυ. Στοχοποιουνται και μπαινουν σε κινδυνο κι αλλα ατομα.
Καταγράφηκε
Long forgotten, forged anew