Greek Coins Forum

Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Σύνθετη αναζήτηση  

Νέα:

SMF - Just Installed!


Αποστολέας Θέμα: 5 Ιταλικές Λιρέττες 1878R ΑΚΥΚΛΟΦΟΡΗΤΟ  (Αναγνώστηκε 3573 φορές)

filpolis

  • Sr. Member
  • ****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 375
Απ: 5 Ιταλικές Λιρέττες 1878R ΑΚΥΚΛΟΦΟΡΗΤΟ
« Απάντηση #15 στις: Οκτώβριος 19, 2016, 11:24:04 μμ »

Εχουμε γειμισει ευφυη ατομα και διανοιες στην Ελλαδα,φυσικα κρατικοδιαιτες. ευτυχως στις περισσοτερες  απο αυτες τις διανοιες που λαμπουν στο σκοταδι , παρεχεται το αναλογο μισθωμα-χαρτζιλικι οποτε πρεπει να αναθεματιστουν οι υπολοιποι κοινοι θνητοι
Καταγράφηκε

epop

  • Jr. Member
  • **
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 98
Απ: 5 Ιταλικές Λιρέττες 1878R ΑΚΥΚΛΟΦΟΡΗΤΟ
« Απάντηση #16 στις: Οκτώβριος 20, 2016, 01:48:43 πμ »

Στην ελλαδα εκτος απο κρατικοδιαιτες διανοιες υπαρχουν και δικηγοροι που με ενα χαρτζιλικι μισθωμα θα μπορουσαν πολυ ευκολα να αρχισουν να ψαχνουν γιατι μερικοι χρησιμοποιωντας τη θεση τους ψαχνουν σε απορρητα προσωπικα δεδομενα. Μπορει να βγει ενα πολυ καλο μεροκαματο απο αυτο.
Καταγράφηκε

filpolis

  • Sr. Member
  • ****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 375
Απ: 5 Ιταλικές Λιρέττες 1878R ΑΚΥΚΛΟΦΟΡΗΤΟ
« Απάντηση #17 στις: Οκτώβριος 20, 2016, 12:30:12 μμ »

Να μου επιτρεψουν οι υπευθυνοι του σαιτ να απαντησω στον σκιωδη συκοφαντη προυχοντα του λιροσαιτ ωστε να αντικρουσω τις αθλιες κατηγοριες του
Δεν εχω ποτε παραβιασει ευαισθητα προσωπικα δεδομενα κανενους μελους καποιου διαδικτυακου φορουμ,δεν εχω καμια προσβαση σε αυτα, οντας μη διορισμενος σε καποιο δημοσιο η ιδιωτικο νοσηλευτικο κεντρο.Επισης οι ηθικοι φραγμοι και αναστολες που εχω μου απαγορευουν δια ροπαλου  για κατι τρτοιο.
Απο την αλλη ομως εχω το δικαιωμα να υπερασπιστω τον εαυτο μου με νομιμα μεσα στις συκοφαντιες που καθε διαταραγμενος μου προσαπτει.
Επειδη οι θεωριες συνομοσιας ειναι ευχαριστες και διασκεδαστικες, αλλα μπορει να περιπλεκουν τα πραγματα, οταν εχουμε να κανουμε με ενοπλους οι οποιοι μπορει να ειναι εν δυναμει αναξιοι στρατευσης θα τονισω τα εξης.
Αν συνεχιστει αυτη η αθλιοτητα θα επισκεφτω το πλησιεστερο στρατιωτικο νοσοκομειο και θα ζητησω επωνυμα να ενημερωσω τις αρχες ως οφειλω για διελευκανση των κατηγοριων και την διευρυνση του ακαταλογιστου.

Να ενημερωσω οτι ειμαι εφεδρος ανθυπολοχαγος του υγειονομικου και εχω καθε δικαιωμα προσβασης και ενημερωσης των αρχων.
Η πλακα και η συκοφαντια εχει και ενα οριο.
Καταγράφηκε

filpolis

  • Sr. Member
  • ****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 375
Απ: 5 Ιταλικές Λιρέττες 1878R ΑΚΥΚΛΟΦΟΡΗΤΟ
« Απάντηση #18 στις: Οκτώβριος 20, 2016, 12:38:14 μμ »

Στην ελλαδα εκτος απο κρατικοδιαιτες διανοιες υπαρχουν και δικηγοροι που με ενα χαρτζιλικι μισθωμα θα μπορουσαν πολυ ευκολα να αρχισουν να ψαχνουν γιατι μερικοι χρησιμοποιωντας τη θεση τους ψαχνουν σε απορρητα προσωπικα δεδομενα. Μπορει να βγει ενα πολυ καλο μεροκαματο απο αυτο.
Το μηνυμα παρακαλω να μην τροποποιηθει
Καταγράφηκε

sac

  • Sr. Member
  • ****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 353
Απ: 5 Ιταλικές Λιρέττες 1878R ΑΚΥΚΛΟΦΟΡΗΤΟ
« Απάντηση #19 στις: Οκτώβριος 20, 2016, 12:53:13 μμ »

Δεν εχω ποτε παραβιασει ευαισθητα προσωπικα δεδομενα κανενους μελους καποιου διαδικτυακου φορουμ,δεν εχω καμια προσβαση σε αυτα, οντας μη διορισμενος σε καποιο δημοσιο η ιδιωτικο νοσηλευτικο κεντρο.Επισης οι ηθικοι φραγμοι και αναστολες που εχω μου απαγορευουν δια ροπαλου  για κατι τρτοιο.

Εγώ έχω κρατήσει τα π.μ. που μου έστειλες...
Καταγράφηκε
儿勒艾弗勒娜

filpolis

  • Sr. Member
  • ****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 375
Απ: 5 Ιταλικές Λιρέττες 1878R ΑΚΥΚΛΟΦΟΡΗΤΟ
« Απάντηση #20 στις: Οκτώβριος 20, 2016, 01:05:03 μμ »

@sac Εσενα δεν σε περνει κανεις στα σοβαρα,με π///ες που πεταγονται δεν ασχολουμαι.Δωσε τα π.μ που διατεινεσαι οτι εχεις στον κατηγορο παρακαλωντας τον να σε επεναγραψει στο λιροσαιτ.Θα σε κανει μετοχο στο γερο μεροκαματο.
Καταγράφηκε

nestor34

  • Full Member
  • ***
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 123
Απ: 5 Ιταλικές Λιρέττες 1878R ΑΚΥΚΛΟΦΟΡΗΤΟ
« Απάντηση #21 στις: Οκτώβριος 20, 2016, 01:33:05 μμ »

αντί να οργανώνετε καμιά χούντα για να μας σώσετε απο τους σωτήρες μας εσείς τρώγεστε μεταξύ σας, δεν ξέρω και για ποιο λόγο. Ίδιον του Έλληνος η εμφύλια διαμάχη.
Καταγράφηκε
το χιούμορ μου είναι απαίσιο, δείξτε κατανόηση.

sac

  • Sr. Member
  • ****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 353
Απ: 5 Ιταλικές Λιρέττες 1878R ΑΚΥΚΛΟΦΟΡΗΤΟ
« Απάντηση #22 στις: Οκτώβριος 20, 2016, 02:26:07 μμ »

Σε εχουν απολεισει απο το στεκι ο φιλος σου ο _____ ο _______ ......, κοροιδο
Δωσε μου το επιθετο του να του καρφωσω ψυχιατρικη διαγνωση μεσω ΑΜΚΑ να μαθει να γελαει μαζι μας.

'Εσβησα ό,τι παραπέμπει σε συγκεκριμένα πρόσωπα. (Το "μαζί μας" φυσικά υπάρχει μόνο στη φαντασία του filpolis. Ποτέ δεν ενδιαφερόμουν να έχω οποιαδήποτε σχέση μαζί του.)

Οι σχέσεις μου με το "λιροσάιτ" δεν αφορούν το παρόν φόρουμ. Κατά τα άλλα, όσο είμαι περήφανος για αυτούς που με συμπαθούν, άλλο τόσο είμαι περήφανος για αυτούς που με αντιπαθούν.
Καταγράφηκε
儿勒艾弗勒娜

haros

  • Sr. Member
  • ****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 470
Απ: 5 Ιταλικές Λιρέττες 1878R ΑΚΥΚΛΟΦΟΡΗΤΟ
« Απάντηση #23 στις: Οκτώβριος 20, 2016, 03:29:03 μμ »

 Γιαυτο οταν αποκλειστηκε απο το στεκι μου εστειλε εδω π.μ., καλα του καθουμενου και με ρωτουσε το ονομα μου, δηθεν "για να μην σε συναντησω στην ΠΝΕ και σου μιλησω κατα λαθος" και επεμενε κιολας.
Δημητρη Ποδαρα ΜΗΝ σβησεις τα ποστ αυτου του θεματος, το θεμα θα ακολουθησει την νομιμη  οδο, ποινικη και αστικη.
Καταγράφηκε

diaylosark

  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 617
Απ: 5 Ιταλικές Λιρέττες 1878R ΑΚΥΚΛΟΦΟΡΗΤΟ
« Απάντηση #24 στις: Οκτώβριος 20, 2016, 03:30:29 μμ »

λιροσάιτ; τι είναι λιροσάιτ;, η σφηκοφωλία μήπως; χμ... ,...μονολογώ ..λάθος θα κάνω.
Καταγράφηκε

haros

  • Sr. Member
  • ****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 470
Απ: 5 Ιταλικές Λιρέττες 1878R ΑΚΥΚΛΟΦΟΡΗΤΟ
« Απάντηση #25 στις: Οκτώβριος 20, 2016, 03:40:29 μμ »

Diayle, εσυ μπορεις να εχεις προηγουμενα με το σαιτ και δικαιωμα σου, μπορεις να διασκεδαζεις κιολας με ολα αυτα, αλλα εγω οταν διαβαζω οτι "μεσω ΑΜΚΑ θα του καρφωσω μια ψυχιατρικη διαγνωση" δεν διασκεδαζω καθολου, γιατι γνωριζω μεχρι που μπορει να φτασει η κακοηθεια διαταραγμενων ανθρωπων, ειδικα οταν εχουν τον τροπο να το κανουν.
Αρμοδιος ειναι πλεον ο εισαγγελεας.
Καταγράφηκε