Greek Coins Forum

Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Σύνθετη αναζήτηση  

Νέα:

SMF - Just Installed!


Αποστολέας Θέμα: Χαρτονόμισμα που δεν μου έστειλαν ποτέ  (Αναγνώστηκε 3676 φορές)

georok

  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 1.880
Απ: Χαρτονόμισμα που δεν μου έστειλαν ποτέ
« Απάντηση #15 στις: Μάρτιος 12, 2016, 05:55:26 μμ »

Αστον μωρε Γιωργο να παει στο καλο, νιουβης ειναι, κατα πασα πιθανοτητα δεν ξερει που παν τα τεσσερα στο ebay, μπορει να μην ξερει καν πως να διαβασει τα μηνυματα, αν βρεις τροπο να του βαλεις αρνητικη θα του το κλεισεις, μιας και εχει μονο feedback 1..
Κανε το καλο και ριξτο στον γυαλο..(μεχρι να βγει απο τον γυαλο και να σε δαγκωσει στην πλατη, οπως συνηθως γινεται..)
Έφτιαξε λογαριασμό στο paypal. Έφτιαξε λογαριασμό στο ebay. Ήξερε πως να κάνει καινούριο listing, και να πιστέψω ότι δεν ξέρει να διαβάζει ένα mail;

 Επιμένω ότι είναι ξυραφιασμένο πάντως και μάλιστα ξεκίνησε από δεξιά προς τα αριστερά όπως το βλέπουμε στην πρώτη φωτογραφία.
 Ευθεία κάτω στο Ν του UNA φαίνεται που έχει φύγει λίγο και κάνει και σκαλοπάτι.
Καταγράφηκε
Όσο μελετάς τελικά καταλαβαινεις ότι δεν ξερεις και τόσα πολλά

georok

  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 1.880
Απ: Χαρτονόμισμα που δεν μου έστειλαν ποτέ
« Απάντηση #16 στις: Μάρτιος 25, 2016, 08:19:26 πμ »

 Σήμερα το έκανε mark as shipped!! ;D ;D

 Αρνητική δεν του είχα βάλει , με πείσατε.
Καταγράφηκε
Όσο μελετάς τελικά καταλαβαινεις ότι δεν ξερεις και τόσα πολλά

Σίμος

  • Επισκέπτης
Απ: Χαρτονόμισμα που δεν μου έστειλαν ποτέ
« Απάντηση #17 στις: Μάρτιος 25, 2016, 02:34:19 μμ »

Κατανοήσαμε την λαχτάρα σου παραλαβής του.  ;D
Καταγράφηκε

georok

  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 1.880
Απ: Χαρτονόμισμα που δεν μου έστειλαν ποτέ
« Απάντηση #18 στις: Μάρτιος 30, 2016, 09:32:13 πμ »

 Παρέλαβα σήμερα, ανοίγω τον φάκελο ο οποίος ήταν και φάκελος ψήφου σε ευρωεκλογές.

 Ήταν μια ωραιότατη φωτοτυπία του χαρτονομίσματος μέσα. Δεν λέω , καλή κατάσταση, για UNC μου φαίνεται.

 Πρέπει να του είχε κολλήσει ο εκτυπωτής και να του έκανε setup, για αυτό άργησε ένα μηνα να το στείλει.
Καταγράφηκε
Όσο μελετάς τελικά καταλαβαινεις ότι δεν ξερεις και τόσα πολλά

Σίμος

  • Επισκέπτης
Απ: Χαρτονόμισμα που δεν μου έστειλαν ποτέ
« Απάντηση #19 στις: Μάρτιος 30, 2016, 12:46:21 μμ »

Φωτοτυπία;

Συμπέρασμα: Χαρτονόμισμα από το ebay μόνο από γνωστό χιλιοδοκιμασμένο πωλητή ή πιστοποιημένο. Τίποτε άλλο.

Καταγράφηκε

diaylosark

  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 617
Απ: Χαρτονόμισμα που δεν μου έστειλαν ποτέ
« Απάντηση #20 στις: Μάρτιος 30, 2016, 12:55:27 μμ »

Εγω το μαθημά μου αν θυμάστε το εμαθα καλά αοπο τον Katz ,προσοχή στις συναλλαγές στο ebay,πολλά τα λαμόγια,που να βρεις το δίκιο σου,εδω τουλάχιστον και να στην κάνει κάποιος τον βρίσκεις σχετικά ευκολα και ψιλοκαθαρίζεις που λέμε με οποιον τρόπο.
Καταγράφηκε

sekadakis

  • Επισκέπτης
Απ: Χαρτονόμισμα που δεν μου έστειλαν ποτέ
« Απάντηση #21 στις: Μάρτιος 30, 2016, 12:55:41 μμ »

Παρέλαβα σήμερα, ανοίγω τον φάκελο ο οποίος ήταν και φάκελος ψήφου σε ευρωεκλογές.

 Ήταν μια ωραιότατη φωτοτυπία του χαρτονομίσματος μέσα. Δεν λέω , καλή κατάσταση, για UNC μου φαίνεται.

 Πρέπει να του είχε κολλήσει ο εκτυπωτής και να του έκανε setup, για αυτό άργησε ένα μηνα να το στείλει.

Γιώργο για την καθυστέρηση καλά σου λέγανε τα παιδιά να μην τον κοκκινίσεις αλλά για την φωτοτυπία να τον κάνεις πιο κόκκινο από τον κώλο της μαϊμούς.
Καταγράφηκε

georok

  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 1.880
Απ: Χαρτονόμισμα που δεν μου έστειλαν ποτέ
« Απάντηση #22 στις: Μάρτιος 30, 2016, 01:29:35 μμ »

Παρέλαβα σήμερα, ανοίγω τον φάκελο ο οποίος ήταν και φάκελος ψήφου σε ευρωεκλογές.

 Ήταν μια ωραιότατη φωτοτυπία του χαρτονομίσματος μέσα. Δεν λέω , καλή κατάσταση, για UNC μου φαίνεται.

 Πρέπει να του είχε κολλήσει ο εκτυπωτής και να του έκανε setup, για αυτό άργησε ένα μηνα να το στείλει.

Γιώργο για την καθυστέρηση καλά σου λέγανε τα παιδιά να μην τον κοκκινίσεις αλλά για την φωτοτυπία να τον κάνεις πιο κόκκινο από τον κώλο της μαϊμούς.

 Απλά κάποιος να μου πει τον τρόπο, δεν βρίσκω πως!
Καταγράφηκε
Όσο μελετάς τελικά καταλαβαινεις ότι δεν ξερεις και τόσα πολλά

georok

  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 1.880
Απ: Χαρτονόμισμα που δεν μου έστειλαν ποτέ
« Απάντηση #23 στις: Μάρτιος 30, 2016, 08:01:10 μμ »

 ;D
Καταγράφηκε
Όσο μελετάς τελικά καταλαβαινεις ότι δεν ξερεις και τόσα πολλά