Greek Coins Forum

Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Σύνθετη αναζήτηση  

Νέα:

SMF - Just Installed!


Αποστολέας Θέμα: Δραχμη 1833  (Αναγνώστηκε 1800 φορές)

μαρκος

  • Sr. Member
  • ****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 454
Απ: Δραχμη 1833
« Απάντηση #15 στις: Δεκέμβριος 11, 2017, 08:23:07 μμ »

Παρακολουθώ τελευταία, τις εξελίξεις σε άλλο νομισματικό φόρουμ, που αναμασάνε ιδέες και σκέψεις, ορμώμενοι, απ' αυτό εδώ το φόρουμ, που σήμερα ως φαίνεται το φτύνουν, παίζοντάς το ειδήμονες του αθλήματος για τούς νέους (οχι κατ' ανάγκη κακό), και μου ερχονται στο μυαλό, κάποιοι παλιοί συλλέκτες κρυψίνους, και αναρωτιέμαι, μήπως είχαν δίκιο τελικά...
Επιπροσθέτως, και επειδή ισως να φαίνεται οτι μπορεί να κάνω κακό στο φόρουμ, αφού κανείς δεν συμμετέχει σε οπιαδήποτε συζήτηση, αποφάσισα, να απέχω επ' αορίστου, με κατ' ελάχιστον 1 μήνα, μπάς και φταίω εγώ, και το φόρουμ στρώσει τελικά
Αν μετά απο 1 μήνα αποχής μου, το φόρουμ στρώσει, ΔΕΝ πρόκειται να επανέλθω
Αν παραμείνει τo ίδιο, θα επανέλθω..
Φιλιά, σε ολους τους ειδήμονες, που παίρνουν σκέψεις και ιδέες αλλωνών, και τις αναμασάνε σαν δικές τους...@copyright
Οχι Στελιο, ξανασκεψου το!
Σωτηρης


++1. ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΟΝ ΣΤΕΛΙΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ, ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΟ ΟΤΙ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΜΙΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΦΩΝΗ ΕΔΩ ΜΕΣΑ. ΕΧΕΙ ΓΝΩΣΕΙΣ, ΕΧΕΙ ΚΕΦΙ ΓΙΑ ΤΟ ΝΟΜΙΣΜΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΕΡΟ ΟΤΙ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΠΕΡΙ ΑΚΕΡΑΙΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ. ΘΑ ΛΕΙΨΕΙ ΣΤΟ FORUM ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΕΙ.........
++ Με καλυψατε
Καταγράφηκε

sroussos

  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 500
Απ: Δραχμη 1833
« Απάντηση #16 στις: Δεκέμβριος 11, 2017, 08:27:36 μμ »

Στέλιο σε κατανοώ. Με προβληματίζει και εμένα η κατάσταση εδώ, αλλά εγώ είμαι ένας φιλοξενούμενος και δεν μου πέφτει ο λόγος.
Καταγράφηκε

Sotiris

  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 560
Απ: Δραχμη 1833
« Απάντηση #17 στις: Δεκέμβριος 12, 2017, 09:37:16 πμ »

Στεργιε τι εννοεις? Ολοι φιλοξενουμενοι δεν ειμαστε? Δεν καταλαβαινω, εχω χασει επεισοδεια?
Καταγράφηκε

sroussos

  • Hero Member
  • *****
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 500
Απ: Δραχμη 1833
« Απάντηση #18 στις: Δεκέμβριος 12, 2017, 06:21:00 μμ »

Δεν έχουμε κανένα επεισόδιο Σωτήρη, μην ανησυχείς αντίθετα παραπανίσια ησυχία έχουμε που έφερε βαρεμάρα. 
Καταγράφηκε

the potter

  • Full Member
  • ***
  • Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
  • Μηνύματα: 214
Απ: Δραχμη 1833
« Απάντηση #19 στις: Δεκέμβριος 13, 2017, 04:47:27 μμ »

Η δραχμουλα ειναι ομορφη υψηλο αου ισως ms δυσκολο με τετοιες φωτογραφιες...
Στελιο μαλλον εχω χασει επεισοδια...δεν καταλαβενω τι εγινε..θα σε παρακαλουσα να μην στερησεις το φορουμ  απο την ενεργη παρουσια σου!
Καταγράφηκε